Koktajl rozświetlający do ciała - co to takiego?

W ofercie Rossmanna możemy zauważyć koktajl rozświetlający do ciała od Perfecty. Niska cena produktu oraz rekomendacje brzmią zachęcająco, jednak czym właściwie jest tajemniczo brzmiący koktajl do ciała?

Koktajl do ciała - co to za kosmetyk?

 

 

Koktajl do ciała możemy w skrócie określić jako balsam do ciała o skoncentrowanym, intensywniejszym działaniu. Tak jak do twarzy oprócz kremu raz na jakiś czas stosujemy maseczki pielęgnacyjne i wdrażamy do codziennej pielęgnacji serum o bardziej bezpośrednim, głębszym działaniu, tak i na wielkie okazje możemy zastosować koktajl do ciała.

 

Jest to rodzaj balsamu do ciała, ma on jednak bardziej bezpośrednie i odżywiające, a także intensywniejsze działanie. Koktajl do ciała będzie docierał głębiej do tkanek skóry i ukaże nam wyraźniej widoczne efekty. Przed wielkim wyjściem koktajl do ciała da ci intensywne działanie regeneracyjne, a także świetny efekt wizualny.

 

 

Efekt wizualny koktajlu do ciała

 

 

Rozświetlający koktajl do ciała od Perfecty ma za zadanie nadać twojej skórze blasku i promienistości. Jeśli szykujesz się na wielkie wyjście i chcesz błyszczeć nie tylko strojem i urodą, ale także promienistą skórą, koktajl do ciała może okazać się idealnym rozwiązaniem. Koktajl do ciała ma łatwą do rozprowadzania formułę i cudowny kolor Gold Champagne, który nada twojemu ciału ciepły i szykowny złocisty poblask.

 

 

Forma koktajlu rozświetlającego

 

 

Kolejną z zalet koktajlu rozświetlającego w kolorze Gold Champagne jest jego cena. W pojedynczej saszetce znajduje się ilość produktu idealna na jednorazowe użycie. Produktu na pewno nie zabraknie, ale ilość nie jest także przesadzana, nie będzie nam szkoda wyrzucać resztek produktu.

 

Forma sprzedaży koktajlu rozświetlającego od Perfecty w pojedynczych saszetkach to pomysł doskonały, ponieważ kupowanie większej pojemności tego typu produktu generowałoby ryzyko przeterminowania się produktu. W końcu nie tak często mamy okazję do wielkich wyjść, nie tak często decydowałybyśmy się na użycie koktajlu. Dzięki pakowaniu jednej porcji w saszetkę nie musimy przejmować się, że używamy produktu zbyt rzadko. Po prostu, gdy pojawi się okazja, wystarczy kupić pojedynczą saszetkę kosmetyku.

 

 

Zdumiewająca cena kosmetyku

 

 

Cena kosmetyku to zaledwie niecałe 9 zł za 18 ml produktu, a na aktualnej przecenie w Rossmannie jest to tylko 6,29 zł. Jeśli szykuje ci się większa okazja albo po prostu masz ochotę zrobić któregoś dnia coś wyjątkowego i olśnić wszystkich promienistą skórą, koktajl rozświetlający do ciała od Perfecty i inne kosmetyki typu balsamów, zawierających błyszczące drobinki sprawdzą się doskonale.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów