KATE - premiera piosenki "Zachłysnę się"

KATE - „Zachłysnę się”
 
Wokalistka zdobyła uwagę mediów, występując po raz pierwszy w programie „Dzień dobry TVN“.
Przed widzami premierowo zaprezentowała debiutancki singiel „Dalej, dalej”. W oficjalnym teledysku do piosenki gościnnie wystąpił Tomasz Barański, znany publiczności z udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Wcześniej po raz pierwszy piosenkę zaprezentowała podczas sportowych rozgrywek Orlen Warsaw Marathon, na których Kate Dąbrowska wystąpiła jako finalistka konkursu radiowego. Zdobyła uznanie jurorów, którzy stwierdzili, że jej utwór ma szansę na sukces. Producentem muzycznym piosenki był Jarosław „Jasiek” Kidawa – gitarzysta, kompozytor, współpracujący z wieloma Artystami polskiej sceny muzycznej m. in. Kasią Kowalską, zespołami Feel, Makowiecki Band czy Małgorzatą Ostrowską
 
Lekcje śpiewu Eli Zapendowskiej, Moniki Urlik oraz warsztaty muzyczne u Kayah – to dało Kate Dąbrowskiej inspirację do tworzenia. Warsztat dopełniły występy w teatrze Komedia z zespołem jazzowo-bluesowym oraz z orkiestra w amfiteatrach. Najnowszy singiel Kate „Zachłysnę się” Kate stworzyła wspólnie z Piotrem Siejką, cenionym kompozytorem, który tworzył m.in. dla z takich artystów jak: Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Łukasz Zagrobelny, czy Kasia Cerekwicka. Na planie klipu artystka wystąpiła z aktorem Andrzejem Młynarczykiem.
 
Większość scen nagranych jest w plenerze w pięknej jesiennej aurze. Wokalistka jest autorką tekstu, natomiast Piotr Siejka napisał muzykę do singla. Przedpremiera utworu odbyła się podczas tegorocznej 88. edycji Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego, na której zaprezentowała się też m.in. Maryla Rodowicz i Bryska. Piosenkarka pojawiła się na scenie podczas słynnego balu, na którym była oklaskiwana przez wielkich mistrzów, celebrytów i ludzi mediów. Natomiast premiera telewizyjna odbędzie się już 31.08 w programie Dzień dobry TVN. Artystka utożsamia się ze swoim utworem. „Tekst piosenki „Zachłysnę się” jest dla mnie bardzo osobisty. Opowiada o tym, że prawdziwa miłość motywuje, dodaje skrzydeł. Chciałam, aby piosenka była optymistyczna i podniosła wibracje serc ludzi „Chciałabym, aby moja muzyka i klipy wniosły dużo dobrego dla odbiorców. Ważna jest w tym dla mnie autentyczność i naturalność i przekazanie siły płynącej z moich doświadczeń. Już na etapie pisania teksu, mam wyobrażenia jak będzie wyglądał klip”. „Mam silną osobowość i wspierające mnie bliskie osoby. W kwestii muzyki i pracy na planie również mam szczęście do ludzi. Piotr Siejka doskonale oddał w brzmieniu piosenki energię i emocje, które chciałam przekazać odbiorcom. To jest bardzo ważne otaczać się osobami, które w nas uwierzą i dodają nam skrzydeł. Zatem moje doświadczenia życiowe łatwo odczytać w tekstach, które piszę."
 
 
KATE jest zarówno autorką tekstu piosenki "Zachłysnę się", jak i scenariusza powstałego do niej teledysku, w którym wystąpił wraz z nią znany aktor Andrzej Młynarczyk.
Kate pracuje też nad nowymi piosenkami. Szykuje się do wydania całej płyty: „Aktualnie jestem na etapie tworzenia kolejnych piosenek do płyty. Będzie miała ona charakter pop-rockowy.. Ta muzyka od dawna gra mi w duszy. Szukuję dla moich słuchaczy kolejną pozytywną dawkę dobrej energii. O moich koncertach oraz twórczości można dowiedzieć się na moich portalach społecznościowych”.
 
 
Wokalistka wspiera swoimi koncertami inicjatywy charytatywne zarówno aktorki Ewy Błaszczyk na rzecz kliniki Budzik jak i organizację SOS Wioski Dziecięce
„Liczy się cel. Jeśli wiem, że pomagam przez swoje teksty i przez swoją muzykę innym ludziom,bez względu na to, czy będzie to może mniejsza garstka czy większa grupa ludzi i wniosę coś dobrego, to dla mnie ma to ogromny sens”.
Autor: 
Materiał Redakcyjny

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów