Julia Wieniawa reklamuje biżuterię?

Julia Wieniawa od pewnego czasu współpracuje i bierze udział w kampaniach Apartu. Z okazji Dnia Kobiet prześwietlamy ofertę biżuterii Apart, wyszukując najgorętsze trendy!

Biżuteria to coś, co uwielbia każda kobieta, o czym doskonale wie Julia Wieniawa. Celebrytka po raz kolejny bierze udział w udanej kampanii, tym razem celując w biżuterię i ukazując nam na Instagramie przepiękny naszyjnik w egzotycznej, plażowej scenerii. A jaką ofertę Apart przygotował na Dzień Kobiet?

 

 

Biżuteria - najlepszy prezent?

 

 

Biżuteria często kojarzy nam się z prezentem zobowiązującym, jednak taki prezent naprawdę sprawdza się na większość okazji. Jeśli chcemy podarować komuś coś, z czego będzie mógł korzystać przez lata, biżuteria to strzał w dziesiątkę, jednak nie musimy od razu inwestować w to nie wiadomo jakiej kwoty. Biżuterią możemy wyróżnić nawet najlepszą przyjaciółkę w dniu jej urodzin, istnieje wiele przywieszek, czy kolczyków których cena nie jest wysoka i nie będzie dla nas zobowiązującym wydatkiem. Przywiązujemy ogromną wagę do kupowania biżuterii, ale czy słusznie? Równie dobrze możemy po prostu sprawić sobie wisiorek czy kolczyki same - nie powinnyśmy czuć, że to prezent zobowiązujący, który wymaga specjalnych inwestycji.

 

 

Dzień Kobiet

 

 

W Dniu Kobiet jest nam niezwykle miło, kiedy otrzymamy od faceta czy rodziny kwiaty, jednak jeśli ktoś zaszczyci nas biżuterią, nawet nie drogą, od razu czujemy się jeszcze bardziej wyróżnione. A co na Dzień Kobiet możemy znaleźć w ofercie Apartu? Hasło producenta brzmi “nieskończoność pomysłów” i faktycznie pierwsze z pomysłów opierają się głównie właśnie na symbolu nieskończoności, czyli przewróconej ósemce. Symbol nieskończoności podbija serca wielu z nas, a i w Dzień Kobiet wydaje się bardzo adekwatny - polega twoją nieskończoną wyjątkowość!

 

 

Kwiaty

 

 

Jak Dzień Kobiet, to i kwiaty - to połączenie, którego nie da się uniknąć. Tak samo Apart stawia na kwieciste wzory, zarówno subtelne, jak i te bardziej wyraziste. Twórcy postawili zarówno na wzory florystyczne, nie przedstawiające żadnej konkretnej rośliny, jak i te bardzo konkretnie odwzorowujące dany kwiat, jak na przykład miniatura klasycznego tulipana, którą możemy odnaleźć na internetowej stronie Apartu. Wreszcie wśród kwiecistych wzorów odnajdujemy te dedykowane najmłodszym - różowa bransoletka z drobnymi kwiatkami ma w sobie wiele słodyczy.

 

 

Personalizacja

 

 

Personalizacja to coś, co zawsze sprawdza się na większe okazje oraz jest praktycznie gwarancją trafienia w czyjś gust biżuteryjny. W ofercie Apartu znajdujemy zarówno biżuterię robioną typowo na zamówienie, czyli na przykład przywieszki z pełnym imieniem wyjątkowej kobiety. Jednak w wersji bardziej budżetowej, a jednocześnie bardziej subtelnej, postawić możemy jedynie na pojedynczą literkę. Taka przywieszka jest klasykiem, który wiele z nas nosi od wielu, wielu lat. Odkąd się pojawiły, możemy dostrzegać je na szyjach i wcale nas to nie dziwi - miło jest mieć element spersonalizowanej biżuterii, który jednocześnie nie jest tak dosłowny, by podawać całe nasze imię.

 

 

Czy warto postawić na biżuterię?

 

 

Biżuteria jako prezent dla osoby, na której szczególnie nam zależy będzie idealna. Jednak jeśli nie chcemy inwestować w duży prezent, a chcemy sprawić komuś jedynie drobny upominek, biżuteria wciąż może być do tego adekwatna. Oferty sklepów z biżuterią są bardzo bogate i bez problemu znajdziesz coś niedrogiego, co będziesz mogła kupić na przykład swoim przyjaciółkom. Jubilerowie dają nam wiele możliwości, nie zamykają się jedynie na drogich koliach i diamentowych kolczykach za miliony ;)

 

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów