Face&Look > Jestem emocją. Anna Samusionek podzieli się swoimi doświadczeniami!

Jestem emocją. Anna Samusionek podzieli się swoimi doświadczeniami!

Anna Samusionek podzieli się swoimi doświadczeniami z publicznością na spotkaniu warsztatowym „ Jestem emocją”. Spotkanie odbędzie się 6 maja w Trojanowie.

 
Anna Samusionek na co dzień pracuje na planie serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w postać właścicielki agencji nieruchomości Ilony Zdybickiej. Nie rezygnując z aktorstwa, szuka jednak także innych sposobów na spełnienie zawodowe. 
 
Trzy lata temu aktorka po raz pierwszy zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami, które ułożyła w interaktywne warsztaty „Jestem emocją”. 
Publiczność entuzjastycznie zareagowała  na odegrane scenki emocjonalne, w których miała też okazję uczestniczyć, dlatego też projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce.  
Najbliższe spotkanie Anny Samusionek z publicznością odbędzie się już 6.05.2018 w Talaria SPA w Trojanowie i będzie miało charakter charytatywny, wspierający Fundację Wiedza i Rozwój. Organizatorzy przewidują obecność ok. 150 gości oraz wielu reprezentantów mediów. Wydarzenie poprowadzi Michał Misiorek, dziennikarz showbusinessowy.
 
Partnerzy: Gusto Premium, Talaria SPA, Świece Miolor, Creovaria, Classic Watch, Chronostar, AllMed, Biohyalux, Curamed Beauty Line, Opticcollet, Any Bloom Design for you, Lilys Litle Corner, Shintai, Fundacja Wiedza i Rozwój.
 
 
Patroni medialni: modaija.pl, urodaizdrowie.pl, kobietamag.pl, women-news.pl, faceandlook.pl, planetakobiet.com.pl, imperiumkobiet.pl, lawbusinessquality.pl, oczy.mag.pl, towntrendy.pl, beautyfashionhealth.pl, mojaharmoniazycia.pl, ATV, flesz.news, creativemagazine.pl
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Cameleonka

O proszę: i nasz portal - partnerem medialnym spotkania Smile

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
sisi13

Każdy z nas jest. I to nie jedną.