Face&Look > MODA > TRENDY > Jesienne wzory nawiązujące do lat 70. Nie dla każdego

Jesienne wzory nawiązujące do lat 70. Nie dla każdego

Najnowsza kolekcja Stefanel przygotowana została dla kobiety nowoczesnej, mającej własny styl, ale też śledzącej najświeższe trendy. Elementy zupełnie nowe skomponowano z klasyką tworząc nową wartość, bliską estetyce marki. 

 
 
Najnowsza kolekcja to nieco odświeżone spojrzenie na klasyczną garderobę, ale dość trudna do zastosowania w przypadku nieidealnej figury. Wygląda świetnie na wysokich i szczupłych paniach, ze względu na przydługie spodnie, opływające biodra i bezlitośnie ujawniające nawet małe zaokrąglenia. Lookbook pokazuje, że ozdobą jest tu ciało, którego nawet najbardziej nietwarzowe modele i kolory nie są w stanie pozbawić powabu.
 
Duży nacisk położony jest na materiały i przędze. Kaszmir, wełnę z alpakę, moher i wiskozę zaprezentowano w neutralnej palecie barw. Oprócz tego w kolekcji pojawiają się zdecydowane kolory – odcienie różu i fuksji, szałwiowa zieleń, pomarańcz, bordo i granat.
 
Proste kroje i miękkie formy współgrają z asymetrią oraz detalami w postaci frędzli, falban i zdejmowanych futrzanych kołnierzy. Geometryczne wzory i zdecydowane kolory nadają klimatu lat 70. Charakterystyczne dla marki dzianiny ożywione zostały prążkami i łączeniem kolorów.
 
 
 
 
 
 
 
 

fot. Stefanel

 
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Marylka771

Ładna czerwona sukienka