Jasmine w San Francisco i Clary z Miasta Kości

Do obejrzenia Blue Jasmine, nowego filmu Woody'ego Allena nikogo nie trzeba namawiać. Ale w kinach pojawiła się inna wakacyjna propozycja, na którą warto zwrócić uwagę - Dary Anioła: Miasto Kości ze śliczną Lily Collins.

Jasmine, grana przez Cate Blanchet, jest bardzo zamożną mieszkanką Nowego Jorku. Ma męża, który ją rozpieszcza - ale i zdradza. Gdy tracą majątek, a mąż trafia do aresztu, Jasmine rusza do San Francisco do swojej niekonwencjonalnej, ale ciepłej i pełnej życia siostry. Czy te dwie zupełnie różne kobiety dogadają się ze sobą? Mamy szczerą nadzieję, że ten film będzie równie udany jak najlepsze filmy Allena. W każdym razie w Stanach okazał się najbardziej kasowym filmem tego reżysera, a krytycy chwalą, chwalą i chwalą.

Dary Anioła: Miasto Kości to fantastyka. Główna bohaterka, Clary Fray dowiaduje się, że należy do grupy Nocnych Łowców, istot, które widzą demony i potrafią z nimi walczyć. Jej rodzina i równowaga na świecie jest zagrożona. Clary będzie musiała w ekspresowym tempie zaakceptować swoją odmienność. W głównej roli śliczna Lily Collins, którą znamy z roli Królewny Śnieżki w filmie pod tym samym tytułem, gdzie partnerowała samej Julii Roberts. Tylko jej brwi w nowym filmie mniej rzucają się w oczy.

Który film wolicie zobaczyć? A może wybierzecie się na oba?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

KAHA

Gdybym miała się zdecydować na jeden z filmów, to wybrałabym film " Blue Jasmine ", ponieważ fantastyka to nie moja bajka.

Masza

Z kolei ja wybieram się na fantastykę.Dlatego stawiam na Dary Anioła: Miasto Kości.

bbo

Fantastyka zdecydowanie nie dla mnie, a Blue Jasmine z miłą chęcią.

Marcela91

Ja bym wybrała Dary anioła: Miasto kości

bar_bro

Widziałam zwiastun Blue Jasmine i z pewnością obejrzę ten film Smile

francesca

Ja w środę wybieram się z seniorami z pracy na Blue Jasmine. Napiszę, jak wrażenia Smile

dark_forest

To czekamy na wrażenia!
Ja również nie mogę już się doczekać, kiedy obejrzę nowego Allena - to jeden z moich ulubionych reżyserów (choć wolę jego wcześniejsze fazy twórczości, ostatnie filmy mniej do mnie trafiają).
Fantastyki nie trawię.

francesca

Byłam. Zobaczyłam. Jak na film Allena spodziewałam się czegoś wyższych lotów. Jak dla mnie film bez rewelacji, fajerwerków nie było. A szkoda, bo byłam całkiem pozytywnie nastawiona..

Masza

Czyli bardzo dobrą decyzję podjęłam,że się na niego nie zdecydowałam.

NataliaLily

Dary anioła jak najbardziej:)

weronkaa84

Żaden z tych filmów mnie nie zaciekawił.

Pollinaa

Blue Jasmin <3

Dorota Niewiadomska

Rewealcyjny film.Moglabym ogladac bez końca.

produkty partnerów