Jak przygotować ciało do sezonu bikini?

Lato zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się jak w szybki sposób poprawić sylwetkę i jędrność swojej skóry? Skup się na uatrakcyjnieniu wyglądu okolic bikini i zadbaj o nią nim po raz pierwszy założysz strój kąpielowy. W efekcie będąc na plaży poczujesz się pewniej i bardziej seksownie. Radzimy jak ekspresowo przygotować figurę na wakacje dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Atrakcyjny wygląd sfery bikini jest dla każdej z nas bardzo istotny. To od dbałości o nią w dużej mierze zależy nasz komfort oraz ponętność. Jest to tym bardziej ważne w okresie lata, gdy osłonięte jedynie skąpym kostiumem, spędzamy czas aktywnie i nad wodą. Dzięki nieinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej osiągniemy efekty w tych obszarach ciała, na których nam najbardziej zależy. Zdradzamy zalety kuracji!

Redukcja wybranej partii

Zabiegi redukujące obwód ciała i cellulit bazujące na medycznych systemach laserowych pozwalają usunąć tkankę tłuszczową w miejscach, w których chcemy. Jest to istotne dla tych osób, które zmagają się z nieestetycznym nagromadzeniem się tkanki tłuszczowej w poszczególnych partiach ciała – na boczkach, plecach, udach czy brzuchu. – Zabieg VelaShape™III dzięki wysokim parametrom bezpieczeństwa oraz zróżnicowanej wielkości końcówek aplikatora (Vsmooth i VContour) może być przeprowadzany na wszystkich obszarach ciała, także na tak delikatnych jak podbródek. Aparat umożliwia selektywne działanie dzięki czemu może redukować tkankę w wybranych partiach – tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej.

Szybkie rezultaty i bez efektu „jo-jo”

Kuracje z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych technologii pozwalają nie tylko na selektywne działanie, lecz też na osiągnięcie szybkich i trwałych efektów. – Dzięki zastosowaniu w aparacie VelaShape™III generatora prądu RF o mocy aż 150W wykonanego w unikalnej technologii, uniezależniono wynik zabiegu od osobniczych cech pacjenta. Ponadto w urządzeniu pierwszy raz na świecie zastosowano inteligentny system SmartRF™ dzięki, któremu emitowana energia jest dopasowana do impedancji tkanki pacjenta. Zabieg z wykorzystaniem aparatu opiera się na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju do temperatury 450C i utrzymaniu jej przez co najmniej 16 minut. Procedura „Stacking Mode” prowadzi to do trwałego niszczenia komórek tłuszczowych, a efekty są widoczne u 97% pacjentów już po pierwszym zabiegu. Mechaniczna manipulacja tkanką zapewnia stymulację drenażu limfatycznego, wzmagając aktywność fibroblastów odpowiedzialnych za jędrność. Uelastyczniona tkanka łączna w praktyce oznacza likwidację cellulitu – uzupełnia Urszula Sztwiertnia.

Uzyskany efekt podczas badania pozwala na redukcję 1,5 – 2 cm tkanki po pierwszym zabiegu.

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami

Zabiegi laserowe tego typu są doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i głodzenia się. Pozwalają pozbyć się mankamentów figury bez nadmiernej ingerencji w swoje ciało czy suplementów diety, których skład i działanie nie są unormowane prawnie. VelaShape™III gwarantuje, że zabieg jest bezbolesny nawet dla osób źle tolerujących podobne techniki. Co więcej, efekty zabiegu i jego bezpieczeństwo zostały potwierdzone opublikowanymi badaniami klinicznymi. VelaShape™III otrzymała nagrodę za najlepszy aparat do redukcji obwodu w roku 2013.

 

W celu osiągnięcia wymarzonej sylwetki i poprawy atrakcyjności sfery bikini warto jednocześnie uskuteczniać dietę, ćwiczenia oraz zadbać o depilację.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

wilma74

Na szczęście nie muszę korzystać z takich zabiegów a swój niewielki tłuszczyk bardzo lubię ,przynajmniej nie wyglądam jak szkielet tylko normalna zdrowa kobieta.

kylaina

Wszystko pięknie brzmi, i takie proste, a gdzie "ale"?

Marylka771

Fajnie się to czyta ...

francesca

A ja i tak będę niezadowolona, prawdziwa kobieta Biggrin

BOZEAGA

Ja też ciągle mam sobie ciut do zarzucenia no ale niemozemy byc wszstkie idealne prawda

kamila11207

oo jaa marze o takim zabiegu Smile

bbo

Najlepiej przez cały rok dbać o siebie, a nie budzić się z pierwszymi cieplejszymi dniami.

kasiaa

oj oj chyba muszę się zabrać do roboty

justajustyna

ciekawe, gdyby było mnie stać pewnie bym skorzystała

nadii2424@wp.pl

Systematyczność w dbaniu o siebie to złoty środek. Dieta, ćwiczenia i masarze

weronkaa84

Podpisuje się całą sobą pod słowami wilmy74 Smile W końcu rozsądne podejście Smile

elcia1995

Jakiś tam tłuszczyk posiadam, jednak jeśli chodzi o jego redukcję, to tylko i wyłącznie ćwiczenia w domowym zaciszy, badz na siłowni, a przy okazji i cellulit zniknie dzięki regularnym ćwiczeniom Smile

Julia Suszczynska

Ciekawa lektura, chętnie przeczytałam Smile

wampa

mi by się przydało;)

produkty partnerów