Jak odmienić swój wizerunek - zacznij od fryzury!

Jak odmienić swój wizerunek - zacznij od fryzury!

 

Jest w naszym życiu taki moment, kiedy potrzebujemy zmiany w swoim wyglądzie. Osiągamy pełnoletność, zaczynamy pierwszą poważną pracę, zmieniamy otoczenie – powodów tak wiele, ale cel jeden. Chcemy zmienić swój wizerunek na już! Możemy oczywiście wymienić całą garderobę, ale jest to czasochłonne, mozolne i kosztowne. Ale czy nie lepiej zacząć od wyglądu?

Najlepszym sposobem na zmianę wizerunku, jest zmiana fryzury, którą możesz zmienić
z dnia na dzień. Jest to zdecydowanie najszybsza i przystępna cenowo metamorfoza.
Nie wymaga od nas również żadnego wysiłku o ile oddamy się w ręce dobrego fryzjera. 

 

Szaleństwo koloryzacji włosów

 

Zmiana koloru włosów to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na zmianę fryzury. Obecne na rynku farby są bezpieczne dla włosów i skóry głowy, a sam zabieg farbowania trwa zaledwie od 2-3 godzin. Ostateczny czas i koszt zależą oczywiście od ilości nakładanych kolorów, długości i struktury włosa, nie mniej to zaledwie kilka chwil! Dla niezdecydowanych świetnym rozwiązaniem są również kremy koloryzujące. Działają na podobnej zasadzie jak farba.

Można uzyskać nimi dowolny kolor, ale nie utrzymują się długo na włosach. Jest to bezpieczna alternatywa, gdy myślimy o tymczasowej zmianie lub nie jesteśmy pewni koloru. Warto wspomnieć, że nie tylko kobiety decydują się na koloryzację. Coraz więcej mężczyzn sięga po ten zabieg. Jeżeli chcesz należeć do tej grupy, dokonać trwałej zmiany, warto poddać się konsultacji u dobrego fryzjera męskiego, takiego jak https://mazfryzjerki.com/fryzjer-meski/. Profesjonalista doradzi jaki kolor i jaką metodą powinna zostać wykonana koloryzacja oraz jak często należy ją powtarzać. 

Nietuzinkowe strzyżenie

Zmiana wizerunku poprzez strzyżenie to opcja dla nieco odważniejszych. Zmiana jest mniejsza, jeśli decydujemy się na inny kształt fryzury, ale pozostajemy przy tej samej długości włosów. Może się okazać, że dane włosy po prostu nie układają się, jak należy. Wtedy wystarczy szybki ruch nożyczek i ponownie tworzymy nową stylizację. Decydując się na znaczne skrócenie włosów, musimy mieć świadomość, że jest to zmiana długotrwała.

 

Metamorfozy tego typu warto konsultować ze specjalistami takimi jak fryzer damski z  https://mazfryzjerki.com/strzyzenie-damskie/.  Podpowiedzą oni, w jakiej długości i w jakim cięciu będziemy wyglądać najlepiej. Doświadczony fryzjer pozna również naturalny bieg włosów. Dzięki temu będzie wiedział, jak dokonać właściwego strzyżenia. Tak, aby Twoje włosy zawsze idealnie się układały.

Zmiana wizerunku poprzez nową fryzurę to najszybszy i najlepszy pomysł. W mgnieniu oka z jasnego niewinnego blondu możemy przejść w ognistą rudość, bądź głębokie brązy. Podkreślić w ten sposób niebieskie, zielone lub piwne oczy. Wystarczy kilka godzin pod okiem specjalisty, aby uzyskać nową lepszą wersję siebie.

 
Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów