Izabela Macudzińska w najmodniejszym odcieniu blondu!

Izabela Macudzińska, gwiazda „Królowych życia” zachwyca najmodniejszym w tym sezonie odcieniem blondu! Dowiedz się, jaki to odcień i czy powinnaś się na niego zdecydować.

Izabela Macudzińska to gwiazda popularnego programu „Królowe życia”. Zachwyciła nas na ekranie, a dziś zachwyca także odcieniem blondu wpisującym się w najnowsze trendy 2023 roku. Jaki odcień blondu cieszy się taką popularnością?

 

 

Nordycki blond

 

 

Blond to kolor włosów od dawna zachwycający nas swoją świetlistością, kobiecością, klasyką. Jest to kolor, który nie nudzi się od lat, ponieważ jest skutecznym sposobem na odmłodzenie i pasuje do prawie każdego typu urody! Istnieją jednak różne odcienie blondu – nawet jeśli wydaje ci się, że blond nie jest dla ciebie, bardzo możliwe, że po prostu masz źle dopasowany do urody odcień. A jaki odcień święci trendy w tym sezonie?

 

Nordycki blond, czyli taki inspirowany urodą skandynawską. Nordycki blond to blond bardzo jasny, w chłodnym odcieniu, nie do końca, jednolity – uzyskiwany za pomocą techniki balejażu. Właśnie takim odcieniem zachwyca Izabela Macudzińska. Chłodny odcień kontrastuje z jej opalenizną i świetnie prezentuje się na długich włosach. Czy ten modny w tym sezonie odcień będzie pasował także do ciebie?

 

 

Czy chłód jest dla każdego?

 

 

W nordyckim blondzie niezwykle istotny jest chłodny odcień włosów, który nie będzie jednak pasował osobą o cieplejszej karnacji. Zanim zdecydujesz się na to mocne rozjaśnienie włosów, sprawdź jaki jest typ twojej cery – powrót do naturalnego koloru włosów po ich rozjaśnieniu jest prosty i szybki, ale niestety nie da się uniknąć związanych z nim zniszczeń włosów. W przypadku celebrytki blond doskonale prezentuje się na zadbanych, długich włosach, jeśli jednak jesteś posiadaczką krótkich włosów i nie zamierzasz ich zapuszczać, kolor ten także będzie ci pasował, jego efektowność nie jest związana z długością włosów. Mając krótsze włosy, będzie ci dużo prościej utrzymać włosy rozjaśniane w dobrej kondycji.

 

 

Odpowiednia pielęgnacja

 

 

W przypadku zdecydowania się na nordycki blond niezwykle ważne jest pamiętać o tym, by stosować szampony oraz odżywki, pozwalające na zachowanie chłodnego odcienia włosów. Włosy rozjaśniane mają tendencje do żółknięcia, czyli ocieplania koloru, którego chcemy uniknąć. Żeby temu zapobiec stosuj szampony lub odżywki z fioletowym pigmentem, które wypłukują żółte odcienie. Jeśli efekt żółknięcia już zaistnieje na włosach, nie martw się – za pomocą odpowiedniego szamponu będziesz w stanie szybko pozbyć się niechcianego efektu.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów