The Italian Touch – fryzury marki Kemon na sezon jesień-zima 2017/2018

Dziś nie obowiązuje już dawny podział na uczesania dzienne i wieczorowe. Fryzury z włoskiej kolekcji The Italian Touch marki Kemon na sezon jesień-zima 2017/2018 możesz nosić od rana do nocy.
 
Jakie trendy będą obowiązywać w najbliższym sezonie, jak prezentują się na włosach kolory blorange, lychee i ametystowy czy jakie są najmodniejsze cięcia – podpowiadają specjaliści włoskiej marki Kemon. Stworzona przez nich kolekcja The Italian Touch to czysty styl post-retro, czyli połączenie estetyki lat siedemdziesiątych z nowoczesnością. 
 
 
Większość modelek prezentuje równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy oraz stylizacje eksponujące objętość. Do tego geometryczne granice cięć, warstwowe ułożenia i stopniowanie, które sprawia, że fryzury są starannie wystylizowane. 
Nowa kolekcja marki Kemon łączy to co nieoczywiste z tym co dobrze znane. Ciemny kolor włosów? Ależ tak, ale tylko stonowany przez niebieskie odcienie. Klasyczny bob? Owszem, jednak z jeszcze większą wyrazistością.  Do tego fryzury, które uzupełnione są nieregularnymi splotami. 
 
 
Jeśli chodzi o barwy to są one prawdziwą esencją lat siedemdziesiątych. Mamy tutaj modną miedź jednak przenoszącą nas w przeszłość – pastelowe odcienie, współtworzące kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią. Inna propozycja to tzw. „lychee”, której nazwa pochodzi od nazwy owocu liczi, czyli połączenie różu z kolorem żółtym. W kolekcji znalazł się też hit sezonu – kolor ametystowy, który występuje w towarzystwie oryginalnych fryzur o nierówno poprowadzonych cięciach.
 

Opracowanie: Marianna Nowicka, Zdjęcia serwis prasowy marki Kemon

Więcej inspiracji znajdziecie w numerze listopadowo-grudniowym magazynu Face&Look

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

sisi13

Ja na razie zapuszczam się Wink

produkty partnerów