Face&Look > MODA > PORADY > Inspiracja na zaręczyny

Inspiracja na zaręczyny

Jeśli jesteś w szczęśliwym związku i poważnie myślisz o swojej partnerce jako kobiecie Twojego życia - wówczas zwieńczeniem niesformalizowanego partnerstwa są zaręczyny. Jako narzeczeństwo wkroczycie w nowy etap relacji i być może zaczniecie już powoli planować ślub. Oświadczyny stanowią przykład jednego z ważniejszych i dość stresogennych wydarzeń w życiu każdego dorosłego człowieka. Jeżeli jesteś na etapie planowania tego przedsięwzięcia - poniżej prezentujemy garść inspiracji, które pomogą Ci zaskoczyć Twoją kobietę i zapewnić jej niezapomniane chwile związane z Twoimi oświadczynami. Z poniższego poradnika dowiesz się jak wybrać pierścionek zaręczynowy, jak go skutecznie znaleźć oraz jak wybrać miejsce do zadania tego ważnego pytania.

1. Pierścionki zaręczynowe - jaki wybrać?

2. Pierścionków zaręczynowych szukaj na komputerze w trybie incognito!

3. Jak wybrać miejsce do oświadczyn?

4. Okoliczności wręczenia pierścionka zaręczynowego mają znaczenie!

Pierścionki zaręczynowe - jaki wybrać?

Punktem wyjściowym Twoich poszukiwań powinno być ustalenie górnego limitu kwotowego, jaki możesz przeznaczyć na ten cel. Ceny takich pierścionków zaręczynowych są mocno zróżnicowane - wszystko zależy między innymi od kamienia, jaki się w nim znajdzie. Do wyboru masz między innymi:

- topaz,

- brylant,

- kunzyt,

- szafir,

- szmaragd,

- rubin.

To zaledwie część możliwości spośród dostępnych kruszców. W chwili, gdy uda Ci się ustawić górną granicę kwotową, jaką możesz zainwestować w pierścionek zaręczynowy otrzymasz paletę dostępnych propozycji. Dyskretne pobranie rozmiaru z palca ukochanej możesz przeprowadzić podczas jej snu, na bazie jej dotychczasowej kolekcji lub dyskretnie prosząc o pomoc jej przyjaciółkę. Syncret oferuje mocno zróżnicowaną ofertę zarówno pod kątem dostępnych kamieni, jak i cen. Najwyższa jakość i modne wzory to dodatkowe atuty. W końcu pierścionek zaręczynowy niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, dlatego podczas jego wyboru warto zwrócić uwagę na to, aby wpisywał się w obowiązujące kanony i cieszył oko swoim pięknem. 

Pierścionków zaręczynowych szukaj na komputerze w trybie incognito!

Nie musisz znać się na niuansach reklamy internetowej, ale obecnie marketing cyfrowy rządzi się swoimi prawami. Nie jesteśmy już w sieci anonimowi, a nasza historia wyszukiwania nawet po wyczyszczeniu może nas niejako prześladować. Jednym z takich przykładów jest reklama remarketingowa. Polega to na tym, że po odwiedzinach na stronie i na podstawie specjalnego kodu śledzącego przez określony czas po odwiedzinach na konkretnej witrynie mogą śledzić Cię wyszukiwane przez Ciebie przedmioty. Celem sprzedawców jest tu nakłonienie konsumenta do powrotu i sfinalizowania zakupu. Nie chcesz z pewnością, aby Twoja ukochana podczas surfowania w internecie miała okazję doświadczyć tego, że odwiedzałeś strony z pierścionkami zaręczynowymi.

Zastosuj wszelkie środki ostrożności, które Cię przed tym uchronią. Zepsucie niespodzianki i wyeliminowanie poczucia zaskoczenia może odebrać całą spontaniczność z tego przedsięwzięcia. Nie pozwól, aby do tego doszło!

Jak wybrać miejsce do oświadczyn?

W tej kwestii masz pełne pole do popisu. Możesz wybrać na przykład lokalizację, którą obieraliście często na Wasze pierwsze randki. Może to być także ławka w parku, na której po raz pierwszy wyznaliście sobie miłość - wszystko jest w Twoich rękach! Jeśli masz możliwość - skorzystaj z pogody i zabierz ukochaną choćby w weekendową podróż, której zwieńczeniem będą właśnie oświadczyny. Taka deklaracja i przedwstęp do obietnicy spędzenia życia razem zasługują na odpowiednią oprawę. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz sobie pozwolić na taką wycieczkę - zabierz swoją kobietę na kolację lub przygotuj romantyczne śniadanie do łóżka. Każda z przedstawionych opcji będzie słuszna - zdaj się w kwestii pomysłu na swoją intuicję. W końcu nikt nie zna tak Twojej drugiej połowy jak Ty sam. Jesteś w stanie najlepiej wybrać odpowiedni moment i scenerię do wręczenia pierścionka zaręczynowego. Nie martw się na zapas własnym stresem i emocjami - w chwili, kiedy wręczysz swojej ukochanej pierścionek zaręczynowy jej emocje sięgną zenitu - drżenie rąk i łzy szczęścia są niemal pewne, dlatego Twoje zdenerwowanie będzie o wiele mniej widoczne - w końcu planowałeś to już od dawna!

Okoliczności wręczenia pierścionka zaręczynowego mają znaczenie!

Jak widzisz - zaplanowanie zaręczyn wymaga nieco trudu, jednak zaskoczenie i radość na twarzy Twojej ukochanej są tego warte! Zwieńczeniem Twoich starań będzie sakramentalne "tak", a to wyznaczy nowy początek Waszej wspólnej przygodzie. Wybór czasu i miejsca do oświadczyn to istotna kwestia - w końcu te wspomnienia zostaną z Wami przez całe życie. Nie działaj zatem przedwcześnie i bez planu, zadbaj o to, aby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem i dostarczał Wam obojgu pretekstów do rozmów i wspomnień. Celebrowanie życia i Waszej miłości pomoże Wam znosić trudy codzienności - takie małe święta to krok do tworzenia szczęśliwego i udanego związku.

Nie zwlekaj i zacznij wprowadzać zaprezentowane porady w życie!

 

Artykuł Partnera

 

 

Dbaj o zdrowie z nami, odwiedź sklep faceandlook.com

Diabetki, czekoladki bez dodatku cukru. Mix smaków, 3 x 100 g. Cena 24,99 zł

Dodaj komentarz