Face&Look > MODA > PORADY > TRENDY > Innowacyjność i dbałość o detale podstawowymi atrybutami ciągle rozbudowywanego asortymentu niemieckiej marki Bogner

Innowacyjność i dbałość o detale podstawowymi atrybutami ciągle rozbudowywanego asortymentu niemieckiej marki Bogner

Willy Bogner to narciarz biegowy, skoczek narciarski z licznymi tytułami mistrza Niemiec oraz uczestnik Igrzysk Olimpijskich, który zdecydował się na założenie w 1932 roku firmy importującej z Norwegii narty, akcesoria i dzianiny. 

Odzież niemieckiego sportsmena stała się pierwszą w świecie narciarskim marką , która potrafiła połączyć w sobie elegancję, wysoką wydajność, komfort i praktyczność. 

Firma kierowana przez entuzjastę narciarstwa przesunęła zakres funkcjonalności odzieży outdoorowej i zrewolucjonizowała świat sportów zimowych poprzez ciągłe wprowadzanie innowacji. 

Kurtki i narciarskie spodnie wysokich lotów łączyły w sobie elementy odzieży sportowej z designem, który nawiązywał do kodów mody luksusowej. 

Kultowa linia odzieży narciarskiej Fire + Ice

Linia Fire + Ice marki Bogner, która została wykreowana w 1989 roku po ogromnym sukcesie filmu o tej samej nazwie, rozprzestrzeniła się poza stoki narciarskie i snowboardowe, stając się fenomenem stylu życia i odpowiedzią na potrzeby entuzjastów sportów zimowych, którzy pragnęli zaprezentować modny gust zarówno na stoku, jak i w mieście. 

Ergonomiczne kroje, awangardowe wzory i nowoczesne kolory to podstawa tej legendarnej serii niemieckiego producenta. 

Linia Fire + Ice wciąż jest modyfikowana, dzięki czemu na rynku pojawiają się coraz nowsze modele wysokiej klasy odzieży inspirowanej światem luksusu.

Przykładem tego typu kreacji może być kurtka z kapturem Vanilla Moonshine, która została wykonana z elastycznego i miękkiego splotu. Kurtka finezyjnie dopasowuje się do sylwetki i sprawia, że jest ona jeszcze bardziej smukła. Ta idealna do joggerów i trampek kurtka stała się obowiązkowym elementem garderoby dla tych wszystkich, którzy cenią sobie swobodny styl i wysokie walory estetyczne ubioru.

Marka znana jest również z kolekcji eleganckiej, uniwersalnej odzieży, takiej jak na przykład kurtka narciarska o sportowym profilu z elastycznym ściągaczem, która zapewnia komfort i elastyczność podczas aktywnych wypadów na narty.

Dzięki wysokim parametrom oddychalności jest to idealna kreacja narciarska na każdą pogodę. 

Asortyment mody golfowej

Moda golfowa firmy to coś więcej niż standardowa moda sportowa. Realizuje ona nie tylko najnowsze trendy w modzie, ale także jest idealnie zaprojektowana pod względem funkcjonalności, co jest niezbędne do efektywnej gry na polu golfowym.

Firma oferuje modele odzieży golfowej, w których na pierwszy plan wysuwają się tkaniny o wysokiej oddychalności, maksymalnym współczynniku ochrony przed promieniowaniem UV i odpowiednio dobranych parametrach wiatroszczelności (CFM). Zachowując te właściwości, projektanci odzieży firmy nigdy nie zapominają o prezentacji najnowszych trendów w modzie.

Produkty marki Bogner są całkowicie wyzwolone od wszelkich ograniczeń, granic i gustów, a golfowe koszulki polo, spodnie, kurtki czy kamizelki oferowane przez tę markę potrafią sprawić, że zawsze będziemy wyglądać atrakcyjnie, nawet poza polem golfowym.

Cechy charakterystyczne odzieży marki Bogner

Bogner to marka odzieży i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn o dynamicznym wyglądzie z akcentem eleganckiego, sportowego stylu. 

Idealne dopasowanie i przejrzysty, prosty design sprawiają, że produkty tej marki są szczególnie cenione przez aktywnych mężczyzn i kobiety, którzy chcą połączyć najwyższą jakość, indywidualność i elegancję.

W kolekcjach odzieży sportowej marki prezentowane są zarówno wyrafinowane, otulające kurtki puchowe, jak i wąskie płaszcze, śnieżne pulowery, a nawet kombinezony termiczne.

Wysokiej jakości materiały i perfekcyjne wykonanie z elementami innowacyjnych detali sprawiają, że marka jest uznawana za lidera w dziedzinie odzieży narciarskiej.

Bogner to jedna z niewielu firm, która w projektowaniu i produkcji odzieży śniegowej czerpie inspirację z natury i różnorodności jej kolorów, a jej produkty łączą w sobie sportowy charakter i funkcjonalność z estetyką.

Od 2000 roku różne kolekcje marki były świadkiem poszerzenia asortymentu o odzież dziecięcą połączoną z produkcją bielizny, kosmetyków i perfum, a także stworzenia segmentu związanego z wykorzystaniem dżinsu.

Sprawdiź Kompleksową ofertę wszystkich produktów marki Bogner https://sportofino.com/bogner, gdzie również możemy liczyć na bezpłatną poradę ekspertów.

 

Po kosmetyki zapraszamy do naszego sklepu faceandlook.com

Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Alina Furman

Świetna odzież i marka.