Face&Look > URODA > PIELĘGNACJA > Idealna pomadka dla twojego dziecka

Idealna pomadka dla twojego dziecka

W okresie jesienno-zimowym szczególnie dbamy o naskórek ust u małych dzieci. Regularnie smarowane pomadkami będą dobrze nawilżone i zdrowe. 

 
Dlaczego pielęgnacja ust u małych dzieci jest bardzo ważna? Skóra ust jest wyjątkowo cienka i wrażliwa oraz pozbawiona gruczołów łojowych co sprawia, że brakuje jej ochrony lipidowej i gdy dziecko bezwiednie oblizuje wargi będąc na dworze, stają się coraz bardziej suche. Spierzchnięte bolą, szczypią i trudno się goją. Dlatego przygotowując dziecko do wyjścia na świeże powietrze nie wolno zapomnieć o posmarowaniu ust. Pomadkę warto zabrać ze sobą na spacer i używać jej, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Idealna pomadka dla Twojego dziecka

Najnowszą propozycją przygotowaną przez Skarb Matki Fun jest Pomadka ochronna do ust, policzków i noska o smaku owoców egzotycznych i śmietanki. Kosmetyk zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi (wiatr, słońce, mróz) oraz promieniowaniem UVA I UVB. Gęsta formuła pomadki długotrwale natłuszcza i nawilża zapobiegając wysuszeniu skóry i zmniejszając tendencję do pęknięć. Niespotykany, szeroki sztyft umożliwia bezpieczne, samodzielne  stosowanie pomadki przez dzieci. Polecana od 12 miesiąca życia. Stosować ją można nawet kilka razy dziennie, rozsmarowując  według potrzeb na wargach, policzkach lub nosie. Zawiera  naturalny filtr  fizyczny – dwutlenek tytanu, witaminę E, wazelinę i wosk pszczeli. 
W sprzedaży dostępne są również dwie inne  wersje pomadki – dla chłopców o zapachu gumy balonowej i grafiką samochodu wyścigowego, a dla dziewczynek – pachnącą dojrzałymi  malinami. Pomadki z oferty Skarb Matki doceniają mamy w całym kraju. Produkty zdobyły również nagrodę SuperProdukt 2014, w konkursie organizowanym przez miesięcznik Mam Dziecko.
 
 
Pojemność 6,5 g
Cena ok. 12 zł

Dodaj komentarz

Komentarze

kylaina

Nagroda Super Produkt, ale marki nie znam, nie widziałam.

Malinka23

ciekawy smak Biggrin

Dorota Wilczek

Znana mi marka , ale o tym, że w ofercie mają także pomadki dla dzieci nie wiedziałam.