Hit z Rossmanna za mniej niż 10 złotych!

Lakier do włosów z właściwościami zwiększającymi objętość brzmi jak pomysł idealny i… nierealny. A jednak! Zaglądamy do Rossmanna

Isana Volume Up, czyli lakier do włosów Isany, marki Rossmanna, który ma oprócz utrwalania także zwiększać objętość włosów. Czy nie brzmi to jak pomysł idealny? Zdecydowanie tak! Bardzo często lakier do włosów utrwala fryzurę, ale powoduje także niepożądany efekt nadmiernego ulizania włosów, a nawet ich oklapnięcia. W przypadku Volume Up od Isany taki efekt nie występuje, osiągnięty efekt jest wręcz odwrotny! Oprócz długotrwałego utrwalenia możemy liczyć także na zwiększenie objętości włosów.

 

 

Szałowa cena Isana Volume Up

 

 

Jeszcze bardziej zaskakująca od magicznego działania produktu jest jego cena. Na aktualnej przecenie w Rossmannie Volume Up od Isany możemy upolować zaledwie za niecałe 5 złotych! Oferta ważna jest do końca stycznia lub do wyczerpania zapasów, nie zwlekaj więc i koniecznie zdecyduj się na lakier do włosów, powiększający objętość włosów, a później przetestuj jego działanie.

 

 

Ochrona włosów

 

 

Warto zwrócić uwagę na ochronno-pielęgnacyjne właściwości Volume Up od Isany. Rzadko zdarza się, żeby produkt przeznaczony wyłącznie i typowo do stylizacji, powodował na naszych włosach również korzystne działanie w kontekście pielęgnacji. Skupiamy się raczej na tym, żeby osiągnąć wymarzony efekt stylizacyjny, ale nie zastanawiamy się nad pielęgnacją w kontekście stylizacji.

 

Isana Volume Up oprócz utrwalania idealnego kształtu i powiększania objętości, dba także o to, by włosy chronione były przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Promieniowanie UV wpływa niekorzystnie nie tylko na skórę twarzy i całego ciała, ale także na włosy! Stosując produkty kosmetyczne do włosów zawierające filtry UV, uda ci się uniknąć szkodliwego działania i zniszczeń na włosach.

 

 

Isana Volume Up – nowy must have

 

 

Na koniec warto wspomnieć o braku efektu sklejania i możliwości rozczesywania włosów już po nałożeniu produktu. Bardzo często boimy się użycia lakieru do włosów, bo nie chcemy, żeby dał on zbyt mocny efekt, a producenci ostrzegają przed rozczesywaniem. Inaczej jest w przypadku Volume Up – jeśli okaże się, że nałożyłaś zbyt dużo produktu, lub włosy ułożyły się nie do końca tak, jak to planowałaś, możesz po prostu je rozczesać. W przypadku tego produktu nie istnieją takie ograniczenia.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów