Highlight nails - hit na wiosnę?

Wydawało ci się, że fluorescencyjne kolory już dawno odeszły w zapomnienie? A jednak wraz ze zbliżającą się wiosną witają nas highlight nails, czyli paznokcie w najbardziej jaskrawych kolorach! Dowiedz się, jakie to kolory i na czym dokładnie polega trend highlight nails

Highlight nails to wspaniały sposób na dodanie blasku i koloru do Twojego manicure. Ten tiktokowy trend polega na stawianiu na jak najbardziej jaskrawe kolory lakierów, przypominające zakreślacze - stąd nazwa highlight!

 

 

Mocny akcent

 

 

Wybór prostego, ale charakterystycznego koloru, sprawi, że zyskasz wiele uroku, a twoje dłonie będą przyciągały uwagę. Najbardziej klasycznym kolorem, na jaki stawiamy w okresie bliskim nadchodzącej wiośnie, jest jaskrawy żółty. Właśnie taki kolor jest najbardziej typowy spośród kolorów zakreślaczy, czy po prostu jaskrawych barw. Jednak, jeśli nie przepadasz za tym kolorem, możesz postawić na jakikolwiek inny jaskrawy kolor. Możesz wybrać kolor, który odpowiada Twojej skórze lub ubraniom, ale możesz też zaszaleć z jaskrawymi odcieniami. Nic nie powinno blokować twoich upodobań i wyobraźni!

 

 

Za dużo koloru?

 

 

Wiele z nas obawia się mocnego akcentu na paznokciach, pamiętajmy jednak, że 3-4 tygodnie, co które zmieniamy manicure na nowy, to nie tak długi okres czasu. Nawet jeśli kolor okaże się dla nas za mocny, będziemy miały okazję przetestować się w nowej stylizacji i najwyżej nigdy więcej do niej nie wracać. Jednak nie powinniśmy bać się highlight nails, szczególnie w wydaniu z kolorem jaskrawożółtym. Jest to kolor jasny i kontrastujący w dobry sposób z wieloma innymi barwami. Idealnie dopełni się z granatem, czernią, czy różem. Nosząc go na paznokciach, pamiętajmy jednak, by unikać przede wszystkim beżu oraz jasnej zieleni.

 

 

Wymagająca stylizacja paznokci

 

 

Highlight nails wymagają od nas pewnego zastanowienia się nad stylizacjami, które do nich dopasowujemy. Na pewno nie będzie odpowiednia na bardzo eleganckie okazje, jednak we właśnie się kończącym szaroburym okresie zimowym highlight nails to wspaniały akcent przywołujący wiosnę! Może ten wesoły element stanie w kontraście do pogody na zewnątrz i pomoże nam wywołać wyższe temperatury, na które tak czekamy. Zawsze możesz też poczekać jeszcze tydzień i zafundować sobie highlight nails z okazji oficjalnego rozpoczęcia kalendarzowej wiosny.

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów