Face&Look > MODA > TRENDY > Góralska kolekcja bielizny Samanta wiosna-lato 2020

Góralska kolekcja bielizny Samanta wiosna-lato 2020

Najnowsza kampania bielizny Samanta to sentymentalna wyprawa w Tatry, które inspirują markę od ponad 25 lat. Scenografią dla kolekcji wiosna-lato 2020 są malownicze krajobrazy z łąkami, drewniane chaty oraz szczyty górskie. To tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością, a komfort i funkcjonalność tworzą duet z modną kolorystyką i wzorami.

 

Kolekcja Samanta wiosna-lato 2020 to efekty ponad rocznej pracy, badań i testów. Całość kolekcji utrzymana jest w klimacie górskim, a inspiracja ta nie jest tutaj przypadkowa. To właśnie w Makowie Podhalańskim od ponad 25 lat są szyte ręcznie wszystkie modele bielizny Samanta. W skład kolekcji wchodzą konstrukcje biustonoszy na drobny, średni oraz duży biust, w tym kultowe i uwielbiane przez klientki modele A922 i A911 (na duży biust) oraz A122, A142 i A143 (na średni biust).

Marka Samanta czerpie garściami ze stylu góralskiego – kolekcja wiosna-lato 2020 to przede wszystkim hafty, w tym te w kształcie kwiatów niczym z góralskich łąk. Polski brand prezentuje modele w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy tutaj nie tylko nieśmiertelną biel czy czerń, słodkie pastele z orzeźwiającą miętą, ale i inspirowane folkiem mocne odcienie magenty, czy też klasyczny granat, który zyskuje nowe oblicze dzięki matowym niciom. Niektóre z modeli bielizny są zdobione srebrnymi i złotymi połyskującymi nićmi.


W najnowszej kolekcji Samanty wraca także modny motyw tatuażu na miseczkach, tym razem w wersji kolorystycznej. Nowoczesny design idzie w parze z klasyką kolorów: szlachetnej butelkowej zieleni oraz klasycznym perłowym odcieniu.

Wszystkie modele bielizny Samanta, w tym elementy dekoracyjne, są szyte ręcznie. Kolekcja wiosna-lato 2020 to modele subtelne pod względem estetycznym, ale stabilne i komfortowe w noszeniu. Certyfikowane materiały, z których szyte są biustonosze, pozwalają zadbać nie tylko o bezpieczeństwo Klientek, ale i jakość bielizny.

fot. materiały prasowe


Na bezpieczne zakupy on-line zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Body Butter masło do ciała Pomarańczowy Sorbet. Cena 14,95 zł/100 ml

 

 

Dodaj komentarz