Gala, premiera kalendarza i aukcja na rzecz Fundacji DKMS

11 stycznia 2020 roku odbędzie się gala charytatywna i premiera Kalendarza Konesera Sztuki 2020 oraz aukcja na rzecz Fundacji DKMS, a jednocześnie kampanii medialnej promującej profilaktykę zdrowia w aspekcie dawstwa szpiku kostnego i inicjatywy wspierającej cele statutowe Fundacji.

 

Kalendarz Konesera Sztuki 2020 przygotowany został przez wybitnego międzynarodowego artystę interdyscyplinarnego Adriana Voźnego Vozny www.vozny.pl – gwiazdę, konferansjera, aktora, filantropa, konesera. Stanowi on cel misji i cyklu „Filantropia jest trendy”. Praca artystyczna konesera Vozny odzwierciedla życie i misję natchnionego, utalentowanego artysty. Ogień, woda, życie, miłość, pełnia księżyca, cztery pory roku – wiosna, lato, jesień, zima – na tej bazie powstała limitowana edycja (1000 sztuk) 12 plansz miesięcy roku 2020, ekskluzywnego Kalendarza Konesera Sztuki 2020 z certyfikatem i hologramem.

Fundacja DKMS www.dkms.pl należy do rodziny DKMS, jednej z największych baz dawców szpiku na świecie, liczącej obecnie ponad 8 milionów zarejestrowanych potencjalnych dawców. Centra Dawców działają obecnie w Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii oraz Chile. W Polsce w 11-letniej tradycji ratowania ludzkiego zdrowia i życia zostało zarejestrowanych 1,4 miliona potencjalnych dawców szpiku, z czego 6 589 to faktyczni dawcy – https://www.dkms.pl/pl

Platforma mediowa Face & Look S.A., która składa się z portalu i magazynu drukowanego o tym samym tytule www.faceandlook.pl oraz sklepu internetowego, w którym oferowane są produkty beauty www.faceandlook.com. Zakup w sklepie wspiera cele statutowe Fundacji DKMS.

Gala charytatywna i premiera Kalendarza Konesera 2020 wraz z licytacją dzieł sztuki – dedykowana na rzecz Fundacji DKMS – odbędzie się 11 stycznia 2020 roku o godz. 17:00 (sobota, przy pełni księżyca) w industrialnym centrum splendoru, kultury i sztuki – Centrum Praskim Koneser https://koneser.eu/, w sali Filtracja, Plac Konesera 2 w Warszawie.

Wieczór galowy poprowadzą osobowości medialne aktorka i tancerka Edyta Herbuś oraz prezenter telewizyjny Mateusz Hładki. Wśród zaproszonych gości, pojawią się partnerzy gali charytatywnej i premiery Kalendarza Konesera Sztuki 2020, osobowości ze świata kultury, koneserzy sztuki i mody, gwiazdy świata show biznesu, podopieczni i przedstawiciele Fundacji DKMS, zarządy firm partnerskich, goście specjalni oraz ogólnopolskie media (400 osób).

Podczas gali charytatywnej odbędzie się aukcja wartościowych przedmiotów i dzieł sztuki, ufundowanych przez partnerów i sponsorów wydarzenia i znanych artystów, z której całkowity dochód wesprze misję i cele statutowe Fundacji DKMS. W ten wyjątkowy, noworoczny, stylowy wieczór goście będą mogli podziwiać również podczas wernisażu, galerię prac artysty Adriana Voźnego Vozny.

Dla melomanów muzyki klasycznej odbędzie się koncert wieczoru galowego. Będzie można wysłuchać muzyki filmowej, który wykona Agnes Violin na autorskich diamentowych skrzypcach

Miłośniczki i miłośników mody ucieszy pokaz Fashion Travel Show Paris prezentujący nową kolekcją sukien wieczorowych Rougue Amour (czerwona miłość) prosto z paryskich salonów, Kolekcję przedstawią kobiety, które zmieniają świat mody Ewa Gawkowska i Małgorzata Szczęsna z La Metamorphose www.la-metamorphose.pl

Po części oficjalnej goście zostaną zaproszeni na uroczysty bankiet, a następnie na after party w koneserskim klubie Syreni Śpiew na Placu Konesera 4.

Zacznijmy nowy rok z Kalendarzem Konesera Sztuki 2020 & Fundacją DKMS. Dołącz do nas!


Kalendarz Konesera 2020 dostępny w przedsprzedaży promocyjnej w sklepie faceandlook.com

Do każdego, kto kupi kalendarz, zostanie wysłane zaproszenie na Galę Fundacji DKMS, która odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w dniu 11.01.2020 r. w godzinach 17:00 - 21:00

 

 

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Patrycja Magdal...

Chcę taki kalendarz.

produkty partnerów