Face&Look > URODA > WŁOSY > LOOKI > TRENDY > Fryzury od stylisty na sylwestrową noc

Fryzury od stylisty na sylwestrową noc

Szeherezada, rzymska arcykapłanka, a może nowoczesna hipiska? Styliści marki Maniewski przygotowali sylwestrowo-karnawałowe stylizacje rodem z opowieści o wikingach i dzieciach kwiatach. 

 
Koniec z czasochłonnymi, misternie poukładanymi kokami. Najlepszym doradcą jest swoboda i bajkowa klasyka w nowoczesnej stylizacji.  
 
 
 
Swoboda i fantazja to naczelne zasady sezonu sylwestrowo-karnawałowego. Najważniejsza jest lekkość przyprawiona magicznym blichtrem. Do łask wracają loki, które dodają objętości i zmiękczają rysy twarzy. Stylizacje nawiązują do fryzur z lat 20. i 50., ale wzbogacone są o bajkowe elementy z różnych kultur w postaci oryginalnych ozdób.
 
 
 
Nie bójmy się używać tego rodzaju akcesoriów. Wystarczy kilka wsuwek, a luźno podpięte włosy nabierają innego charakteru. Dla Pań, które nie chcą przejmować się rozpuszczonymi włosami, rozwiązaniem jest wypuszczenie kilku kosmyków z przodu. Nie będą przeszkadzać, a wprowadzą element lekkości i swobody.
 
 
 
Brokat w tym sezonie ma zielone światło. Pamiętajmy jednak, że naszym najlepszym przyjacielem w świecie stylizacji jest umiar. Na przełomie 2018 i 2019 roku najlepiej sprawdzi się zasada, że mniej znaczy więcej.
 
 
Włosy  Aleksandra Tytko, Krzysztof Tylczyński
Makijaż – Aleksandra Czarnecka, Natalia Wojaczek
Biżuteria – Magdalena Drożdż
Zdjęcia – Agnieszka Kolon
 
 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
kylaina

Ładne, ale ostatnia fryzura i foto mnie rozwala, straszne.

uid); $img = '/sites/all/themes/fnl_tpl_temp/images/ona.jpg'; if(isset($user->field_avatar['und'][0]['uri'])){ $img = image_style_url('avatar', $user->field_avatar['und'][0]['uri']); } echo ''; ?>
Karolina Zając

Osobiście lubie proste oraz skromne uczesania. Zupełnie nie przemawiaja do mnie loki które wygladają jak kluski z zupki chińskiej. Moje ulubone fryzury to albo prosty kok albo grubsze rozpuszczone loki. No i pamiętajcie,ze regularne lokowanie na lokówce czy używanie prostownicy ma destrukcyjny wpływ na nasze włosy i czasami po prostu o wiele lepiej uzyć sobie papilotow czy wałków. Zajmuje to trochę więcej czasu ale nasze włosy na tym nie cierpią I mam wrażenie,ze loki uzyskane w taki sposob trzymaja się o wiele dłuzej niż loki z lokówki.... https://rodzinazdrowia.pl/wcierki-do-wlosow-sposob-na-wypadajace-wlosy