Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Mężczyzna > Firma kosmetyczna Manaslu wśród najlepszych w Polsce

Firma kosmetyczna Manaslu wśród najlepszych w Polsce

Firma Manaslu Outdoor – producent naturalnych kremów – została trzykrotnie nagrodzona w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego. To prestiżowa nagroda dla najlepszych firm w branży. Manaslu Outdoor została nagrodzona m.in. za wyjątkową innowacyjność.

 

Perły Rynku Kosmetycznego to nagrody dla najlepszych nowych produktów w branży. W skład jury wchodzą prezesi, dyrektorzy i przedstawiciele ponad dwudziestu największych na rynku sieci, takich jak Hebe i Douglas. Każdego roku ocenie ekspertów podlega kilkaset produktów. Zwycięzcy otrzymują Złotą, Srebrną lub Brązową Perłę Rynku. Organizatorami projektu jest wydawca miesięczników „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”, a partnerem honorowym projektu jest Business Centre Club.

W tym roku do rywalizacji stanęło Manaslu Outdoor – młoda marka pochodząca ze Śląska. Firmę, która na rynek weszła w marcu 2019 roku, założyło dwoje wielbicieli górskich wędrówek: Dorota Tawkin i Kamil Sobota. Chcieli stworzyć linię produktów kosmetycznych dla podobnych sobie pasjonatów. W efekcie stworzyli produkty nie tylko dla aktywnych osób, ale dla wszystkich szukających naturalnej i skutecznej pielęgnacji i ochrony skóry. Tworzą dedykowane, skuteczne produkty działające w każdych warunkach, a przy tym przyjazne dla środowiska. To kosmetyki idealne dla narciarzy, górołazów, rowerzystów. Każdego, kto chce chronić swoją skórę przed wiatrem, słońcem, deszczem czy śniegiem.

Tę pasję w przygotowaniu produktów doceniło jury Pereł Rynku Kosmetycznego. Krem Extreme Outdoor SPF50 produkowany przez Manaslu Outdoor został wyróżniony Złotą Perłą w kategorii kosmetyk dla aktywnych, zdobył również srebrną perłę jako „Innowacja Roku”.

— Te nagrody potwierdzają, że nasz krem nie jest tylko jednym z kolejnych produktów na półce, tylko prawdziwą innowacją. To wysokiej jakości krem, który nie spływa razem z potem, tylko utrzymuje się na skórze, tworząc membranę. Możemy go porównać do kurtki z goreteksem – chroni nas od deszczu, wiatru, słońca, mrozu czy deszczu, ale jednocześnie przepuszcza powietrze. Podobnie nasz krem: chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi, ale jednocześnie pozwala jej oddychać, nie zapycha porów, nie drażni skóry, dzięki czemu skóra jest zdrowa — wyjaśnia Kamil Sobota.

To nie wszystko. Srebrna perła w kategorii „Najbardziej perspektywiczny debiut roku” również trafiła do Manaslu Outdoor. Tym razem jury doceniło krem City Outdoor SPF 30. W tym wypadku oceniano nie tylko zalety produktu, ale także opakowanie, design,  filozofię czy strategię marki.

— Ta nagroda to nie tylko wyróżnienie konkretnego produktu, ale też całej naszej marki – dodaje Kamil Sobota.

Manaslu Outdoor nie spoczywa na laurach. — Rozpoczynamy pracę nad trzema kolejnymi produktami, które pojawią się w przyszłym roku. Chcemy dzięki nim połączyć rynek outdoorowy i rynek beauty. Będzie to idealne uzupełnienie naszej oferty, która zawiera w sobie produkty wykonywane z naturalnych składników, zachowujące zarazem wysoką jakość — wyjaśnia założyciel Manaslu Outdoor.


Produkty firmy Manaslu dostępne są w sklepie faceandlook.com

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.