×

Komunikat o błędzie

Aby wziąć udział w testach, zaloguj się.

                                                                                                                                              

 

Drogie włosomaniaczki! Z ogromną przyjemnością informujemy Was o rozpoczęciu naboru do specjalnej edycji Face&Look testów dla Klubowiczek i Influencerek. Do rozdania mamy łącznie 50 zestawów produktów marki WS ACADEMY!

 

Aby zgłosić się do udziału w testach, należy mieć utworzone konto i być zalogowaną Klubowiczką na portalu  www.faceandlook.pl. Należy również uzupełnić dane kontaktowe oraz przypisać się do najbliższego punktu Fale Loki Koki, w którym będzie można dokonać odbioru produktów*.


Warunkiem jest również obserwowanie** na instagramie oraz Tik Toku naszego profilu @faceandlookpl.


 
*Klubowiczki, które nie mają w pobliżu punktu Fale Loki Koki powinny oznaczyć najbliższy swojego miejsca zamieszkania punkt odbioru, jednak będą mogły opcjonalnie skorzystać również z opcji wysyłki produktów do domu (koszt wysyłki pokrywa testujący).


** jeśli posiadasz konta na tych portalach społecznościowych.
 
Nagrodami przeznaczonymi dla biorących udział w testach są - 50 x zestaw produktów, w skład którego wchodzą:


* Puder stylizujący WS ACADEMY 29,99 zł
* Spray zwiększający objętość włosów WS ACADEMY 29,99 zł

 
ETAPY TESTOWANIA:
I – Zbieranie zgłoszeń od 21.06.2022 r. do 22.06.2022 r***.
II – Wybór testerek do 24.06.2022 r. 
III  - Wysyłka produktów  od 11.07.2022 r. do 16.07.2022 r. / *wysyłka możliwa jedynie przy pokryciu kosztów do 14 zł przez testującego
IV - Testowanie produktów przez laureatki do 26.07.2022 r.
V – Zbieranie opinii - recenzje produktów na stronie drogerii internetowej www.faceandlook.com pod konkretnymi produktami oraz w przypadku influencerek post z recenzją + instastory pokazujące produkty najpóźniej do 10.08.2023 r.


 
*** zastrzegamy sobie prawo do zakończenia naborów we wcześniejszym terminie. Zgłoszenie do testów nie jest jednoznaczne z wzięciem w nich udziału. Listę uczestniczek opublikujemy po zakończeniu naboru w odrębnym wpisie na naszym portalu www.faceandlook.pl


 
Kontakt w przypadku problemów technicznych na poszczególnych etapach testowania: biuro@faceandlook.plOpis produktów:Puder stylizujący WS ACADEMY 29,99 złProdukt stworzony do stylizacji włosów cienkich, pozbawionych objętości. Unosi włosy u nasady, nadaje im spektakularną objętość i odpowiednią teksturę. Zapewnia elastyczne utrwalenie oraz pozostawia piękny zapach. Nie skleja i nie obciąża włosów. Puder można stosować zarówno na włosy długie, jak i krótkie. Nie zostawia śladów na włosach.Spray zwiększający objętość włosów WS ACADEMY 29,99 złSpray VOLUME posiada unikalną formułę z nowoczesnym polimerem stylizującym, który otacza kosmyki elastycznym filmem. Sprawia, że włosy cienkie i płaskie zyskują większą objętość i lekkość. Spray odbija włosy od nasady oraz dodaje elastyczności. Ekstrakty z amarantusa i smoczego owocu działają nawilżająco, a filtr UV chroni włosy przed zmianami warunków zewnętrznych. Produkt  jest idealny do codziennej pielęgnacji.

 


 

produkty partnerów