Ekskluzywna, limitowana kolekcja autorska Roberta Kupisza dostępna w Empiku

„Miasto 44” Jana Komasy – jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier filmowych, która trafi do kin 19 września – będzie miała swoją kolekcję produktów. Zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego zainspirowała projektanta mody – Roberta Kupisza do stworzenia serii produktów, które będą dostępne wyłącznie w Empiku. „Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz” to pierwsza w historii polskiego kina kolekcja zapowiadająca produkcję filmową.

Kultowe koszulki z Orłem Białym, zaprojektowane przez Roberta Kupisza, to stały obiekt pragnień wielu młodych Polaków. Na potrzeby kolekcji autorskiej dedykowanej filmowi „Miasto 44”, Robert Kupisz przygotował ich nowe odsłony w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym.

Koszulki będą dostępne w rozmiarach: XS, S, M, L oraz XL.
Kolekcję uzupełniają oryginalne bawełniane chusty moro.

 

Kolekcja „Miasto 44 by QПШ Robert Kupisz” będzie dostępna wyłącznie w wybranych salonach Empik od 1 września.

Ponad dwa lata temu pokazałem moją kolekcję zatytułowaną „Heroes”, inspirowaną zdjęciami Powstańców w Muzeum Powstania Warszawskiego. Zdjęcia młodych Powstańców, które zobaczyłem podczas mojej wizyty zrobiły na mnie wielkie wrażenie, nosiłem je w sobie. Nigdy wcześniej nie widziałem tak pięknych, szlachetnych młodych twarzy, wpisanych w tragedię i okrucieństwo wojny. Było to dla mnie bardzo mocne przeżycie. Mniej więcej w tym samym czasie, na Festiwalu Filmowym w Gdyni spotkałem się z Jankiem Komasą, który dostał propozycję wyreżyserowania filmu o Powstaniu. Był to niesamowity zbieg okoliczności, że obaj rozpoczęliśmy pracę nad podobnym tematem. Wydaje mi się, że nikt nie zna i nie pozna odpowiedzi na pytanie o słuszności wybuchu Powstania Warszawskiego, natomiast odwaga i szlachetność tych młodych ludzi nigdy nie powinny być kwestionowane” – mówi Robert Kupisz.

„Miasto 44” – nowy wysokobudżetowy film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów specjalnych był wybitny hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina, jak Christopher Nolan, Peter Jackson oraz Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, między innymi: „Casino Royale”, „Incepcji”, „King Konga” i „Nędzników”. Przez plan przewinęło się ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób.

 

Specjalny pokaz „Miasta 44” odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w ramach oficjalnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. To pierwsze tej skali wydarzenie nie tylko w historii polskiej kinematografii, ale i na mapie Europy. „Miasto 44” trafi do regularnej dystrybucji kinowej 19 września 2014 roku.

 

Informacja o cenach produktów z kolekcji „Miasto 44 by Robert Kupisz”:

T-shirt: 79,99 zł
Chusta: 99,99 zł

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

justajustyna

Nie mój styl raczej nie pobiegnę kupic

francesca

Ja również nie pobiegnę, ale chętnie przyjrzę się z bliska (i podotykam :D)

Aseret87

Mnie również wystarczy zobaczenie ich w Empiku , kupować nie zamierzam Smile

banna1989

może i ma coś w sobie tylko ja tego nie dostrzegam;) nie mój styl... co nie znaczy że jest złe Smile

bbo

Ja do najbliższego Empiku mam ho, ho, albo jeszcze dalej, więc pewnie nawet nie zobaczę.

Masza

Jak będę w Empiku to także spojrzę,aczkolwiek na pewno ich nie kupię.

mario774

Smile

produkty partnerów