Face&Look > MODA > TRENDY > Domowe historie z & Other Stories i Hums

Domowe historie z & Other Stories i Hums

& Other Stories prezentuje specjalną kolekcję pantofli, stworzonych we współpracy ze szwedzką marką obuwia domowego Hums. Cztery modele zaprojektowano specjalnie, by dostarczyć stopom maksymalnego komfortu i odrobiny elegancji.

 

Marka Hums słynie z luksusowych i stylowych, domowych pantofli. Dzięki równowadze zabawnego designu i wyrafinowania, połączonych z niezrównanym komfortem, sprawia, że tak powszedni element garderoby znów przyciąga uwagę. Minikolekcja dla & Other Stories to cztery różnorodne modele, które nawiązują do najbardziej charakterystycznych projektów Hums.

„Minikolekcję komponowaliśmy razem z projektantami & Other Stories. Zaczęliśmy od wyobrażenia sobie, że każdy z czterech modeli pantofli jest prawdziwą postacią. Chcieliśmy, aby odzwierciedlały pozytywne cechy osobowości, które w dzisiejszych czasach są niezwykle ważne” – mówi Henrietta Nyvang, dyrektorka kreatywna Hums.

Projekt z motywem kota jest wyrazisty i niepokorny, a wersja w kratę – pogodna, kreatywna i pełna pozytywnej energii. Duże serce jest wyrazem bezpośredniości, serdeczności i pasji. Drobne serduczko – uprzejmości i empatii.

„Projekty Hums to dzieła sztuki, które przybierają formę pantofli. Ich zabawne wzory i nadruki występują w pięknych połączeniach kolorystycznych, które pozytywnie nastrajają każdego dnia. Wygoda, styl i odrobina elegancji – to mistrzowska kombinacja!” – mówi Disa Treutiger, szefowa projektowania butów & Other Stories.

Pantofle Hums sprawdzą się przy śniadaniu, na tarasie podczas weekendowego wyjazdu, a nawet podczas spotkań z przyjaciółmi w pobliskiej kawiarni.

Cena pantofli 270-315 zł. Minikolekcja Hums & Other Stories dostępna online na stories.com

fot. materiały prasowe


Na jesienne zakupy zapraszamy do sklepu faceandlook.com

Hakuro, pędzel do pudrów sypkich H56. Cena 45, 08 zł

 

 

Dodaj komentarz