Face&Look > SEKS > A czy Ty już ćwiczysz mięśnie Kegla? Warsztaty Joanny Keszka w Warszawie

A czy Ty już ćwiczysz mięśnie Kegla? Warsztaty Joanny Keszka w Warszawie

Wyćwiczone mięśnie Kegla to jeden z najważniejszych elementów kobiecej seksualności i zdrowia intymnego. Każda kobieta ma prawo znać swoje ciało i wiedzieć, jak świadomie poruszać się w sferze swojej seksualności. Dlatego Barbarella.pl już po raz trzeci ogłasza styczeń „Miesiącem ćwiczeń mięśni Kegla”. W styczniu 2015 zapraszam wszystkie panie na warsztaty z ćwiczeń mięśni Kegla. Będę zachęcać Polki do zadbania o sprawność kobiecych mięśni dna miednicy. Warsztaty prowadzę w butiku LoveStore.Barbarella.pl w Warszawie, opowiem, dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla i jak prawidłowo wykonywać te ćwiczenia.

O tym, że ćwiczyć mięśnie Kegla powinny wszystkie kobiety w każdym wieku, mówi się w naszym kraju za mało i za cicho. Wciąż życiem erotycznym i zdrowiem intymnym wielu kobiet w Polsce rządzi poczucie wstydu i brak rzetelnych informacji. Nie jest łatwo w naszym kraju otwarcie rozmawiać o kobiecej stronie seksualności. Zawsze znajdzie się ktoś, kto uzna to za zbędne albo po prostu śmieszne. Bo kobiety mają siedzieć cicho i nie wymagać dla siebie zbyt wiele. Zaprzyjaźnianie się ze swoim ciałem? Babska fanaberia. Ćwiczenia mięśni Kegla? Rozrywka dla dziwaczek. A przecież systematyczne ćwiczenia mięśni dna miednicy powinno być nawykiem każdej kobiety. Bo to ważne dla naszego zdrowia, normalnego funkcjonowania w dojrzałym wieku oraz dla poznania swojego ciała i odkrywania radości z seksu. Zachęcam wszystkie pani, żeby bezwstydnie i odważnie wszystkie sprawy seksualne i cielesne wzięły w swoje ręce i zaczęły ćwiczyć mięśnie Kegla.

HASŁO WARSZTATÓW: „Moc kobiet kryje się w silnych mięśniach Kegla”
KIEDY: 31 stycznia (sobota) - godzinne warsztaty o 11:00, konsultacje dla wszystkich chętnych 12:00-14:00
GDZIE: Butik LoveStore.Barbarella.pl, Warszawa, ul. Hoża 57 lok 1b
WARSZTATY I KONSULTACJE PROWADZI: Joanna Keszka, redaktorka naczelna portalu Barbarella.pl, autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, prowadzi pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z modnymi gadżetami erotycznymi dla kobiet i dla par.
WSTĘP WOLNY, WARSZTATY TYLKO DLA KOBIET!
DLA KOGO
: Dla kobiet w każdym wieku. Dla matek z córkami, dla przyszłych mam i dla młodych mam, dla kandydatek na kochanki doskonałe i wszystkich kobiet, które chcą zatroszczyć się o swoje zdrowie i lepszy seks.
PO CO: Bo przygoda z kulkami to mocne mięśnie dna miednicy. Wyćwiczone mięśnie Kegla zwiększają satysfakcję seksualną kobiet i ich partnerów. Oprócz tego zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu, kiedy to mokra plama na spodniach pojawia się nawet przy kichaniu i głośnym śmiechu. Wyćwiczone mięśnie dna miednicy ułatwiają też poród, oraz zapobiegają opuszczaniu się kobiecych narządów rodnych.
CO PRZYGOTOWAŁAM: Szczegółowe informacje na temat tego, jak prawidłowo ćwiczyć mięśnie Kegla oraz zestawy ćwiczeń. Jeśli nauczysz się zaciskania mięśni dna miednicy, możesz je trenować stojąc w kolejce po kawę, czekając na autobus na przystanku lub porządkując dokumenty w biurze. A twoje zdrowie i życie seksualne tylko na tym zyskają!

Na miejscu pomożemy ci dobrać najlepsze dla ciebie kulki dopochwowe z oferty LoveStore.Barbarella.pl.

Siła kobiecych Mięśni Kegla

Nieustająca gotowość do seksu oralnego, akrobatyczne pozycje, napompowane cycki… Możesz mieć wszystkie te atrybuty „seksbomby” rodem z rozkładówki Penthousa i dalej nie wiedzieć, jak można uruchomić swój erotyczny potencjał. Ale wyćwiczone mięśnie Kegla są zawsze po twojej stronie na drodze do odkrywania kobiecego prawa do przyjemności w seksie.  Zawsze są w stanie zwiększyć twoją przyjemność z erotycznych doświadczeń oraz dodadzą ci pewności siebie w każdej seksualnej sytuacji. Sprawią, że twoi kochankowie będą chcieli nosić cię na rękach z wdzięczności za potraktowanie ich członków mocnym uściskiem twojej pochwy. A w dodatku wyćwiczone mięśnie Kegla to element kobiecego zdrowia – zapobiegają powszechnemu wśród kobiet w średnim i dojrzałym wieku wysiłkowemu nietrzymaniu moczu.

Kobiety świadome swojej seksualności wiedzą, że warto się polubić z ćwiczeniami mięśni Kegla. Kombinacje alpejskie w łóżku nie są konieczne, jeśli potrafisz wykorzystać moc ukrytą w wyćwiczonych mięśniach dna miednicy. Jako niestrudzona promotorka kobiecego prawa do przyjemności w polskich rozmowach na temat seksu, uwielbiam ćwiczenia mięśni Kegla za to, że pozwalają kobietom odkryć i poczuć swój erotyczny potencjał. Warto znać swoje ciało, zamiast wierzyć w bajki o nadprzyrodzonych mocach penisa, który podobno ma kobietom wystarczyć do  przeżywania przyjemności. Zaprzyjaźnij się i eksperymentuj ze swoim ciałem i wykorzystaj wszystko to, w co nas hojnie wyposażyła Matka Natura.

Joanna Keszka
Tel. 668.46.66.30, joanna.keszka@barbarella.pl 


JOANNA KESZKA: Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszy portal dla kobiet", prowadzi butik LoveStore.Barbarella.pl - "Pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par", ul. Hoża 57 lok 1B, Warszawa. "Wspieram kobiety w pozwalaniu sobie na więcej, w seksie i w życiu”.

Zobacz książkę Joanny Keszka na LoveStore.Barbarella.pl

Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksie, Joanna Keszka

Autor: 
Joanna Keszka

Dodaj komentarz

Komentarze

sisi13

Nie fanatycznie, ale ćwiczę Wink

marta2609

nie pomyślałabym ze są organizowane takiego typu warsztaty...

Dorota Niewiadomska

Ja ćwiczyłam,bo niby łatwiej przy porodzie.A guzik mi nic to nie pomogło.Dla mnie to bzdura.

weronkaa84

Ja czasem ćwiczę, ale jakoś spektakularnych efektów nie widzę Smile

bozenkaxxj

Wiem, ze to ważne, więc postaram się ćwiczyć bardziej z sercem.

requiem29

Kiedyś było to tak popularne zagadnienie, że po jakimś czasie ćwiczenia weszło mi to w nawyk i łapię się czasem np. przy oglądaniu filmu, że napinam mięśnie nie myśląc o tym ;]

MangoMania

Mieszane mam odczucia, nie wiem czy bym się zdecydowała, ale kto nie spróbuje ten się nie przekona.

anecia

Słyszałam o tych ćwiczeniach bardzo dużo ale jakoś nigdy nie ćwiczyłam.Chyba czas to zmienić.

anecia

Słyszałam o tych ćwiczeniach bardzo dużo ale jakoś nigdy nie ćwiczyłam.Chyba czas to zmienić.

kasiaa

Ja ćwiczę ale nieregularnie, chyba musi to wejść w nawyk:) i bardzo ciekawe warsztaty, jeszcze o takich nie słyszałam

nishita27

hmm kulek raczej bym nie chciała używać Smile

bbo

Obiecuję poprawę Smile

Malinka23

o ćwiczeniach czytałam ale nie praktykuję

eliska

Nie wiem jakoś nie przykładam do tego bardzo dużej wagi Jak mi sie przypomni to ćwiczę

Niezapominajka27

Może spróbuję,,.

claudiq1990

Chyba warto ćwiczyć więcej

anias88

podzielam opinię poprzedniej rozmówczyni:)

OLIWIA25

Ćwiczę ale nieregularnie

bst

Nie ćwiczę Wink

brendi

Kiedyś chciałam spróbować i skrupulatnie ćwiczyć, a zawsze kończyło się tak samo...lenistwo. Aby poczuć efekty tzreba niestety być wytrwałym.

luna341

CwićzA.:) mam kupione kulki Smile

jolaa

Ja cwiczę jak sobie przypomnę ,ze trzeba:)

jolaa

Ja cwiczę jak sobie przypomnę ,ze trzeba:)

Beatris20

Staram się ćwiczyć, bo chce się uchronić przed tymi nie miłymi dla kobiet dolegliwościami.Dla mnie to bardzo ważny mieśień Smile

Masza

W warsztatach nie uczestniczyłam i nie mam takiej potrzeby,ale sporadycznie ćwiczę.

alonek

Od czasu do czasu ćwiczę.

basiamiecz715

Jestem dojrzała kobietą i ten artykuł pokazał mi jak zachować swą seksualnośc na długo, super że to nie jest temat tabu.

anettt

Bardzo dobrze kobiety powinny ćwiczyć mieśnie Kegla z wielu powodów głównie dlatego że ćwiczone mieśnie zwiekszają apetyt na sex oraz satysfakcje z pożycia, a także jako prewencja w przyszłości może to zapobiec nietrzymaniu moczu z którym zmaga się wiele kobiet po 50

Malinka12

Niestety nie ćwiczę

Ewelina Rybicka

każde mięśnie trzeba trenować Smile

claudiq1990

Ćwiczę, ale rzadko sobie o tym przypominam Smile

jutka85

Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy, że je ćwiczę Smile

anias88

Czasami jak sobie przypomnę, że są:)

matiz1232

jak sobie przypomne to pościskam kilka razy

Maja Markiewicz

zapominam

gosia26

słyszałam ale nie próbowałam

dreams1

ooo bardzo ciekawe Smile

izulek

Czas zacząć chyba częściej ćwiczyć

amorki22

kiedyś myślałam nad tym, ale nigdy jakoś nie sprubowalam.

Patula

Mięsnie Kegla najlepiej sie ćwiczy w czasie seksu

miyo89

Nie ćwiczę, ale pora to zmienić !

anias88

ja czasami pamietam

Ewonka

dziewczyny ćwiczymy!!

matiz1232

zapominam:)

Dorota Niewiadomska

Trzeba być wytrwałą ale to popłaca.