Face&Look > Chantelle Brown - modelka z bielactwem (galeria)

Chantelle Brown - modelka z bielactwem (galeria)

Piękna Chantelle Brown, pomimo choroby skóry nie traci nadziei i walczy o swoje marzenia. Swoją determinacją imponuje innym, w zasadzie można ją określić samozwańczą ambasadorką chorych na bielactwo.

Świat mody to środowisko, jak każde inne - wszędzie można spotkać ludzi, którzy będą przezywać, obrażać, upokarzać. Chantelle jednak jest odporna i gotowa na krytykę. Zna swoją wartość i kocha swoje ciało. Uważa nawet, że to jej dar, że to właśnie wyróżnia spośród innych. W swojej opinii ne pozostaje osamotniona - jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 000 użytkowników. Ogromną jej zwolenniczka jest także Tyra Banks, która wybrała ją do udziału w "America's Next Top Model".

Jednak nie zawsze było tak różowo. Dzieciństwo Chantelle nie było łatwe. Przezwiska i brak akceptacji doprowadziły ją do ogromnych kompleksów i próby samobójczej. To właśnie ludzie ze świata mody dostrzegli jej urok i pomogli uporać jej się z brakiem wiary we własne możliwości. Pojawiła się już na pokazach wielu projektantów i powoli zdobywa coraz większe rzesze fanów.

Dodaj komentarz

Komentarze

bbo

Piękna kobieta. Podziwiam ją za odwagę i determinację.

francesca

Dokładnie, również podziwiam ją za odwagę. Ja cierpię na atopowe zapalenie skóry i wiem, jak to jest, kiedy ludzie patrzą i zastanawiają się, co ci jest. Nie przepadam chodzić na plażę, każdy mnie pyta, czy się poparzyłam. Jednak odpowiednia dieta i leki pomagają mi jakoś się z tym uporać.

bozenkaxxj

Wiele w życiu przeszła, zanim stała się sławna i doceniona.Podziwiam ją za podążanie za marzeniami i za urodę.

wilma74

Piękna,silna i odważna kobieta,szacunek.

bianeczkaa

Uważam, ze jej choroba jest w tej sytuacji jej atutem. Jest jedyna w swoim rodzaju Smile

nimue90

Tylko ją podziwiać Smile

dorzi123

uwielbiaaaam Wink

Yoanne91

Mój partner ma bielactwo, choć na białej skórze tak tego nie widać... Podziwiam i trzymam kciuki!

Masza

Zgadzam się z poprzedniczkami,wielki szacunek!

Aseret87

Ładna dziewczyna

Beatris20

Uwielbiam ta modelke Smile Jest piękna i jest ozdobą każdej kolekcji.