Face&Look > Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk w Talaria SPA

Była wokalistka Złotego Maanamu zaprezentowała teledysk w Talaria SPA

W minionym tygodniu grupa dziennikarzy pism i portali lifestylowych poznawała najlepsze na Mazowszu butikowe SPA. Wszyscy mieli okazję zobaczyć teledysk do solowego utworu Karoliny Leszko.

Program dla zaproszonych  gości był bardzo bogaty, głównie zawierał elementy związane z ofertą Talarii: ruska bania, masaże, softpacki oraz zajęcia w saunach i na basenie. Zimowa aura sprawiła, że nie do końca była możliwość skorzystania z uroków parku i stawów otaczających hotel, dlatego organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla żądnych wiedzy żurnalistów. Jedną z nich było śniadanie prasowe z marką Tizmi, uniwersalnymi polskimi kosmetykami dedykowanymi dla bardzo młodych konsumentek i konsumentów, na którym gościem specjalnym był Conrado Moreno; drugą prasowa prezentacja teledysku byłej wokalistki Złotego Maanamu. Trzeba przyznać, że Karolina Leszko nagrała piękną balladę z pazurem (z zespołem Czarne Gitary), która wzbudziła ogólny aplauz obecnych na premierze gości.
 
 
W relacji z wydarzenia nie można pominąć elementu kulinarnego, bowiem szef kuchni raczył gości wymyślnymi potrawami od rana do wieczora, a Bogdan Talarek, właściciel po opowiedzeniu arcyciekawej historii obiektu, z duchem w tle, zaprosił wszystkich na degustację nalewek by Talaria.
 
 
Talaria to bezsprzecznie miejsce wyjątkowe, które oprócz wielości atrakcji przypisanych do luksusowego SPA, posiada jedną z wyjątkową: lokalizację. Jest bowiem usytuowana 100 km od Warszawy i Lublina. Nic tylko wykorzystywać każdą wolną chwilę na relaks, nawet w środku tygodnia.

fot. materiały prasowe Talaria SPA
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze

Cameleonka

Warto poprawić adres strony, której dotyczy artykuł -jest malutki błąd.

OLIWIA25

Miejsce godne odwiedzenia.

Iwo

Wart odwiedzenia i posmakowania tych win

finezja

Atmosfera jednych z tych wyjątkowych Smile 

sisi13

Niedaleko. Można odwiedzać.