Bielizna termoaktywna - czy rzeczywiście jest niezbędna na stoku?

Początkujący narciarze i snowboardziści często nie zdają sobie sprawy z tego, jakie elementy wyposażenia są im potrzebne, a które zbędne. Wielu z nas porad wciąż szuka na forach, z opinii innych osób czy samodzielnie stara się dobrać produkty, które są im potrzebne. W przypadku sportów zimowych warto jednak posłuchać profesjonalistów, którzy najlepiej wiedzą jakie wyposażenie sprawdza się na stoku. Dowiedzmy się, czy bielizna termoaktywna należy do produktów niezbędnych miłośnikom sportów zimowych, czy jednak jej zakup nie jest koniecznością.

Bielizna termoaktywna - cechy i zastosowanie

Komplet bielizny termoaktywnej to coś, co ma za zadanie ochronę naszego ciała przed dyskomfortem oraz utrzymanie jego odpowiedniej temperatury. Bielizna termoaktywna jest szczególnie polecana narciarzom i snowboardzistom ze względu na warunki, w jakich się poruszają – wytwarzają oni sporo własnego ciepła i wilgoci, jednocześnie znajdując się na zewnątrz, często przy ekstremalnie niskich temperaturach.

Bielizna termoaktywna to komplet składający się z koszulki i leginsów, najczęściej o długich rękawach i nogawkach. Zakładamy ją jako pierwszą warstwę, dbając o to, by dobrze przylegała do naszego ciała. Markowa bielizna termoaktywna wyposażona jest w technologie dbające o maksymalny komfort użytkownika i produkowana z wysokiej klasy tkanin. Stosować ją można nie tylko w sportach zimowych, lecz wszędzie, gdzie potrzebujemy utrzymania optymalnej temperatury ciała. Ważne jest, by na bieliznę zakładać przewiewną odzież, jak np. kurtki i spodnie z membraną. Takie elementy ubrania będą wspierać właściwości naszej bielizny termoaktywnej i pozwolą jej swobodnie odprowadzać na zewnątrz nadmiar wytworzonego przez nas ciepła i wilgoci.

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

 

Bielizna termoaktywna dla narciarza i snowboardzisty

Pierwsza warstwa wykonana z technicznej tkaniny to coś, co jest niezbędne w wyposażeniu miłośników sportów zimowych. W klasycznej bieliźnie możemy szybko doprowadzić do dyskomfortu – być może utrzyma ona dobrze ciepło, jednak nie będzie posiadała właściwości odpowiadających za cyrkulację powietrza. Bez nich nasza bielizna szybko nasiąknie, a my z początku zaczniemy się przegrzewać, by szybko dostał się do nas wiatr i mróz coraz bardziej schładzające mokre ubranie.

Bielizna termoaktywna damska to komplety dopasowane do kobiecej anatomii, często występujące w rozmaitych wzorach i kolorach. Bielizna termoaktywna męska sprawdzi się u miłośników aktywnego wypoczynku płci męskiej. W ofercie wielu producentów istnieje także bielizna termoaktywna dziecięca, która często posiada wzory z ulubionymi postaciami młodych sportowców, by uprzyjemnić im noszenie dodatkowej warstwy na ciele.

Bielizna termoaktywna dla narciarzy i snowboardzistów nie różni się od siebie, a jej wybór zależy od osobistych preferencji użytkownika. Wybierając model bierzemy głównie pod uwagę jego grubość – jeżeli bardziej marzniemy lub jesteśmy mniej aktywni na stoku, powinniśmy zdecydować się na cieplejszy komplet, w przypadku osób bardzo aktywnych lub z dużą tolerancją chłodu można wybierać wśród modeli o niskiej grubości.

 

Gdzie kupić bieliznę termoaktywną?

Dokonując wyboru warto rozglądać się za wysokiej klasy modelami znanych i cenionych producentów. Takie komplety zapewnią nam wysoki poziom komfortu oraz pozostaną z nami znacznie dłużej niż propozycje nieznanych marek w okazjonalnych cenach. By mieć pewność najlepszej oferty zachęcamy do odwiedzin w profesjonalnych sklepach narciarskich, takich jak SnowShop. Bielizna termoaktywna Warszawa dostępna jest w sklepach stacjonarnych przy ulicy Wrocławskiej 25 oraz Ostrobramskiej 38b. W trójmieście bielizna termoaktywna Gdańsk to sklep SnowShop w galerii City Meble przy alei Grunwaldzkiej 211. Zakupu możemy dokonać także przez internet – bielizna termoaktywna online dostępna na stronie snowshop.pl to szeroka oferta produktów najlepszych marek, w przystępnych cenach.

 

Bielizna termoaktywna to zdecydowanie rzecz, bez której nie warto wybierać się na stok. Jej właściwości znacznie ułatwiają nam spędzanie czasu w trudnych warunkach atmosferycznych oraz zapewniają długotrwałe zachowanie komfortu. 

 

Zainteresowany wyprzedażą nart? Kup online na -> SnowShop.pl lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych: 

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

 

Źródło: Sklep narciarski i snowboardowy SnowShop.pl

 

Zapraszamy do naszego sklepu faceandlook.com

Autor: 
Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Komentarze

Anna Kulczycka

Bielizna termoaktywna powinna być w każdej szafie, szczególnie na zimę! polecam!

produkty partnerów