Face&Look > NOWOŚCI KOSMETYCZNE > Bielenda Laser Xtreme Odmładzająca moc światła

Bielenda Laser Xtreme Odmładzająca moc światła

Linia Laser Xtreme została zaprojektowana z myślą o kobietach dojrzałych (40+, 50+ i 60+). Eksperci Bielenda, bazując na wynikach badań szwajcarskich specjalistów, stworzyli kosmetyki, które w rewolucyjny sposób wykorzystują światło słoneczne w kuracji przeciwzmarszczkowej. Jako pierwsi i jedyni w Polsce wykorzystali innowacyjny składnik aktywny BioLumen Lift, który zamienia światło słoneczne, padające na skórę, na czerwone o silnych właściwościach odmładzających.

Drogocenne promienie czerwone

 

Promienie UVA i UVB przyspieszają proces starzenia się skóry. Dermatolodzy i kosmetolodzy nieustannie przypominają o stosowaniu kremów z filtrem, które chronią przed negatywnym działaniem energii słonecznej. Jednak większość kosmetyków działa tylko na powierzchni skóry i nie chroni jej głębszych warstw. Bielenda opracowała przełomową linię kosmetyków, dzięki którym słońce może korzystnie wpłynąć na kondycję naszej cery. Fotodynamiczna seria Laser Xtreme, powstała w oparciu o technologię Advanced UV Lumi Technology, zamienia światło słoneczne na czerwone, które działa silnie odmładzająco i przeciwstarzeniowo. Promienie czerwone, podobnie jak promienie lasera podczas zabiegów medycyny estetycznej, docierają do głębokich warstw skóry. Skutecznie stymulują jej odnowę i redukują zmarszczki. Efekt liftingu i wygładzenia naskórka jest natychmiast odczuwalny. Skóra znów staje się napięta i jędrna, odzyskuje dawny blask i elastyczność. Kosmetyki Laser Xtreme dodatkowo nawilżają i rozjaśniają przebarwienia. Ich skuteczność potwierdziły badania in vivo, przeprowadzone pod okiem dermatologów. Dzięki fotodynamicznej terapii Bielenda u 94% kobiet stwierdzono efekt liftingu i wygładzenia skóry twarzy, u 85% - zmarszczki uległy znacznej redukcji, a cera 97% badanych stała się bardziej jędrna i elastyczna.

Rewolucyjna receptura

 

Sekret najnowszych kosmetyków Bielenda kryje się nie tylko w innowacyjnej technologii, ale  również w unikalnej recepturze dostosowanej do potrzeb skóry dojrzałej. Najnowocześniejsze składniki aktywne sprawiają, że kosmetyki Laser Xtreme mają moc laserowych zabiegów estetycznych i są bezpieczne dla naszej skóry (0% składników mogących wywołać podrażnienia).

 

Bielenda jako pierwsza i jedyna firma w Polsce wykorzystuje w swojej fotodynamicznej recepturze surowiec BioLumen Lift. Ten główny składnik kosmetyków na dzień bazuje na polifenolach z morwy indyjskiej. Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające  na skórę,  na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji. Wzrasta również poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Z kolei Turmalin, naturalny kamień szlachetny o dużej zawartości jonów, to główny składnik kosmetyków Laser Xtreme na noc. W ciemności emituje dalekie promieniowanie podczerwone, które aktywizuje procesy zachodzące w skórze, stymulując ją do odnowy. Na skutek delikatnie podniesionej temperatury ciała i zwiększonej mikrocyrkulacji krwi, skóra z łatwością absorbuje składniki aktywne. Wszystkie kosmetyki linii Laser Xtreme zawierają mikrosieci kwasu hialuronowego. Składnik ten często wykorzystywany jest podczas zabiegów medycyny estetycznej. Mikrosieci działają  nawilżająco, skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz.

 

Poszczególne kosmetyki linii Laser Xtreme zostały wzbogacone o składniki aktywne, odpowiadające potrzebom skóry w różnym wieku. Zawarty w preparatach Pro-Retinol hamuje proces starzenia się skóry. Stymuluje syntezę kolagenu, wygładza i regeneruje naskórek, a także rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Kolejny składniki aktywny, Phyto Cell Tec™ Alp Rose, bazuje na roślinnych komórkach macierzystych róży alpejskiej. Wpływa na poprawę witalności komórek macierzystych skóry, chroni je, regeneruje i podnosi odporność na uszkodzenia. Phyto Ceramidyl Omega to wyjątkowa kombinacja kwasów Omega 3,6 i 9, które wraz z Ceramidem 3 tworzą kompleks, o składzie zbliżonym do cementu międzykomórkowego skóry. Składnik ten szybko i łatwo wnika w naskórek. Chroni skórę przed utratą wody i szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę. Kwas laktobionowy dodatkowo wzmacnia mechanizmy naprawcze i intensywnie nawilża. Zmniejsza również warstwę rogową naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość i ładny koloryt. Witaminy młodości E+F+C zwiększają napięcie skóry i dodają jej blasku. Tak skomponowana receptura kosmetyków Bielenda LaserXtreme gwarantuje fotodynamiczny efekt liftingu twarzy bez udziału zabiegów medycyny estetycznej.

 

 

Kosmetyki z linii Laser Xtreme:

 

Pielęgnacja podstawowa na dzień

 

Liftingująco - nawilżający krem na dzień 40+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Liftingująco - wygładzający krem na dzień 50+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Liftingująco - odmładzający krem koncentrat na dzień 60+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Kremy na dzień z serii Laser Xtreme dogłębnie nawilżają, odżywiają i liftingują skórę. Działają jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizują procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Stymulują wzrost gęstości, napięcia i struktury skóry. Poprawiają jej jędrność i koloryt. Skutecznie wygładzają i spłycają zmarszczki. Sprawiają, że cera odzyskuje dawną świeżość i blask. Doskonale rozjaśniają przebarwienia oraz modelują owal twarzy.

Kremy Laser Xtreme 40+, 50+ i 60+ na dzień zawierają składnik aktywny BioLumen Lift, który bazuje na  polifenolach z morwy indyjskiej  Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające  na skórę,  na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji, wzrasta poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Preparaty te bogate są również w mikrosieci kwasu hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Krem 40 + zawiera również witaminy młodości E+F+C, które stymulują napięcie skóry i przywracają jej dawny blask. Skład kosmetyków 50+ został uzupełniony o biomimetyczne peptydy, które pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę. Receptura kremów 60+ została wzbogacona o Phyto Cell Tec™ Alp Rose, który poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami. Kremy są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Można je stosować na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

 

Pielęgnacja podstawowa na noc

 

Liftingująco - ujędrniający krem na noc 40+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Liftingująco - wygładzający krem na noc 50+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Liftingująco - naprawczy krem koncentrat na noc 60+

Pojemność: 50 ml, cena: ok. 22 zł

Kremy na noc z serii Laser Xtreme to zaawansowane korektory zmarszczek. Radykalnie odbudowują skórę dojrzałą i doskonale liftingują. Mają silne działanie przeciwstarzeniowe i regenerujące. Działają jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizują procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Redukują zmarszczki i przebarwienia. Poprawiają jędrność, elastyczność i strukturę skóry. Modelują geometrię owalu twarzy, a także dogłębnie nawilżają i odżywiają. Doskonale ujędrniają i uelastyczniają skórę. Sprawiają, że cera staje się gładka, napięta i pełna blasku.

Kremy Laser Xtreme 40+, 50+ i 60+ na noc zawierają składnik aktywny turmalin. W ciemności emituje on dalekie promieniowanie podczerwone, które aktywizuje procesy zachodzące w skórze i stymuluje ją do odnowy. Na skutek delikatnie podniesionej temperatury ciała i zwiększonej mikrocyrkulacji krwi, skóra z łatwością absorbuje również składniki aktywne. Preparaty na noc bogate są także w mikrosieci kwasu hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Kremy 40 + zawierają również Phyto Cell Tec™ Alp Rose, który poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami. Skład kosmetyków 50+ został uzupełniony o Pro-Retinol, który stymuluje syntezę kolagenu, wygładza i regeneruje naskórek. Receptura kremów 60+ została wzbogacona o Phyto Ceramidyl Omega, który chroni skórę przed utratą wody i szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego. Kremy są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Można je stosować na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

 

Specjalistyczna pielęgnacja uzupełniająca (40+, 50+, 60+)

 

Liftingujące serum pod oczy na dzień i na noc

 Pojemność: 15 ml, cena: ok. 26 zł

Liftingujące serum – twarz,szyja, dekolt  na dzień i na noc

 Pojemność: 30 ml, cena: ok. 26 zł

Serum ma działanie silnie liftingujące.  W zależności od rodzaju, radykalnie odmładza cienką i delikatną skórę wokół oczu lub skórę twarzy, szyi i dekoltu. Serum działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Poprawia się jej napięcie, koloryt i struktura. Serum wygładza pojedyncze zmarszczki, intensywnie nawilża. Zmniejsza również przebarwienia i dodaje cerze blasku.

Głównym składnikiem serum jest BioLumen Lift, który bazuje na  polifenolach z morwy indyjskiej  Pod wpływem promieni UV zamienia światło dzienne, padające  na skórę,  na światło czerwone. W wyniku emisji światła czerwonego komórki w głębszych warstwach skóry zostają pobudzone do regeneracji, wzrasta poziom elastyny, a skóra staje się widocznie odnowiona i odmłodzona. Serum zawiera również mikrosieci kwasu hialuronowego, które skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Skład preparatu został uzupełniony o biomimetyczne peptydy, które pobudzają produkcję nowego kolagenu, ujędrniają i rewitalizują skórę.

Kosmetyki są bezpieczne dla skóry wrażliwej. Serum pod oczy pozbawione jest kompozycji zapachowej i ma lekką formułę. Najlepiej stosować je codziennie rano i wieczorem. Serum do skóry twarzy, szyi i dekoltu potęguje działanie kremów, błyskawicznie się wchłania i stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

 

Liftingująca maska 3D w hydroplastycznym płacie na twarz

cena: ok. 8 zł /szt.

Maska idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy. Doskonale liftinguje i koryguje zmarszczki. Sprawia, że skóra staje gładsza, bardziej napięta i jędrna. Działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Dogłębnie nawilża oraz modeluje geometrię owalu twarzy. Stymuluje wzrost gęstości skóry i rozjaśnia przebarwienia.

Spektakularne efekty liftingujące i wygładzające gwarantują składniki maski. Mikrosieci kwasu hialuronowego skutecznie zatrzymuje wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję kolagenu, odżywiają i ujędrniają skórę. Poprawiają  także jej sprężystość i zapobiegają wiotczeniu. Kwas Laktobionowy dodatkowo wzmacnia mechanizmy naprawcze skóry i intensywnie nawilża. Zmniejsza również warstwę rogową naskórka, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość i ładny koloryt. Maska jest bezpieczna dla skóry wrażliwej.

Uniwersalna pielęgnacja uzupełniająca (40+, 50+, 60+)

 

Płyn micelarny nawilżająco – odmładzający do mycia i demakijażu

 Pojemność: 200 ml, cena: ok. 12 zł

Płyn micelarny nawilżająco – odmładzający do mycia i demakijażu w ŻELU

 Pojemność: 200 ml, cena: ok. 13 zł

 

Płyn micelarny Laser Xtreme efektywnie zastępuje mleczko, tonik i wodę. Szybko, starannie i niezwykle skutecznie oczyszcza i odświeża cerę. Usuwa makijaż, pozostałe zabrudzenia oraz nadmiar sebum. Dodatkowo intensywnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Mikrosieci kwasu hialuronowego skutecznie zatrzymują wodę w naskórku i wypełniają zmarszczki od wewnątrz. Biomimetyczne peptydy pobudzają produkcję nowego kolagenu, odżywiają i ujędrniają skórę. Poprawiają  także jej sprężystość i zapobiegają wiotczeniu. Ostatni składnik preparatu - Phyto Cell Tec™ Alp Rose - poprawia witalność komórek macierzystych skóry i chroni je przed uszkodzeniami.

Dostępne rodzaje płynów różnią się konsystencją. Płyn w żelu to innowacja w oczyszczaniu i demakijażu skóry twarzy, oczu i szyi. Kosmetyki są bezpieczne dla skóry wrażliwej.

     *****

Marka Bielenda od 25 lat tworzy kosmetyki inspirowane procesami ewolucji w naturze oraz odkryciami naukowców. Kosmetyki powstające w krakowskich laboratoriach są bliskie naturze i wysokozaawansowane technologicznie. Wieloletnie doświadczenia marki Bielenda pozwalają tworzyć unikalne formuły kosmetyczne - innowacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry.

Rekomendowane dla Ciebie

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

Nawilżający krem-żel z granatem

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

Zatrzymaj czas z kremem Ava

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

Krem BB o działaniu anti-aging

NOWOŚCI KOSMETYCZNE

Krem BB od Lirene

Dodaj komentarz

Komentarze

bozenkaxxj

Bielenda wciąż zaskakuje nowościami.Cała seria wygląda elegancko, opakowania przyciągają wzrok, opis bardzo zachęcajacy.Do tego kosmetyki przeznaczone dla pań w róznym wieku i ceny bardzo przystępne.Płyn micelarny z pewnościa kupię.

francesca

Dokładnie, również uważam, że produkty cechuje elegancja i dobra cena.

dark_forest

Trochę mi się nie podoba "małpowanie" produktów L'Oreal w tym przypadku (kojarzę, że nazwy i opakowania podobne są) - ale ta seria z pewnością będzie dobra! Już wiem, że kupię coś z tej gamy Mamie.

bbo

Doskonale, że są propozycje dla dojrzałej cery w różnym wieku.

BOZEAGA

podzielam zdanie dark_forest marka stworzyła podobne kremy ak Loreal ,jednak mysle ze wiele pan się skusi chocby niższą ceną opakowania są super tylko szkoda że nie ma nic dla kobiet po 30 .

Masza

Zgadzam się,opakowania piękne,czytając opisy ma się wrażenia,że zdziałają cuda.I ja zakupię mojej mamie.

gamzurek5

Zauważyłam, że coraz więcej firm niestety "małpuje" konkurencyjne marki, podobne opakowania, produkty. Akurat tych kosmetyków od Bielendy nie znam, także nie wypowiem się. Polecacie coś dziewczyny z tej firmy, bo za dużo kosmetyków od nich nie miałam, może mają w swojej ofercie jakieś perełki?

Marcela91

Świetny prezent na dzień matki

wampa

jeszcze nie dla mnie:)

sand71

Chętnie przetestuje Smile

basiamiecz715

Miałam krem na dzień i na noc...dobra jakosć za niewielką cene...