Barbie Pink - twój kolor paznokci na wiosnę?

Intensywne kolory są zdecydowanym hitem 2023 roku! Barbie Pink podbija serca tiktokerek i influencerek i wygląda na wymarzony kolor na wiosnę. A co ty o nim sądzisz?

Rok 2023 to zdecydowane, mocne stylizacje. Odkładamy na bok spokojne kolory nude i basicowe stylizacje. Teraz szalejemy z modą tak, by jak najbardziej wyrażać siebie w stylizacjach. Wyszukane kroje, powracające szalone trendy sprzed wielu lat - to mimo wszystko nie jest dla każdego. Jeśli nie czujesz się jeszcze gotowa na odważniejsze stylizacje, a może po prostu taka forma wyrażania się nie jest dla ciebie i wolisz coś spokojniejszego - zawsze możesz wyszaleć się na paznokciach, które i tak będziesz nosić tylko przez 3-4 tygodnie!

 

 

Barbie Pink

 

 

O tym, że kolor Barbie zawładnie trendami 2023 roku, wiedzieliśmy już pod koniec ubiegłego roku, ale teraz możemy już być tego całkowicie pewni. Dresy w stylu Barbie, spinki z dżetami, czy nawet upięte wysoko włosy i gumki frotki - to możemy obserwować od dłuższego czasu na Instagramie. Wiadome było, że nie unikniemy Barbie Pink także na… paznokciach!

 

 

Intensywność na wiosnę

 

 

Barbie Pink, czyli po prostu intensywny, klasyczny, mocny róż. Wydaje się, że nie ma odpowiedniejszego koloru na wiosnę, która wreszcie nadeszła! Słoneczne dni doskonale pasują do mocnego lakieru i wakacyjnego klimatu, które tak bardzo chcielibyśmy już poczuć! Mocny róż kojarzy się także z kwiatami. Spokojne stylizacje Jeśli jesteś fanką wspomnianych na początku spokojnych, basicowych stylizacji, intensywny róż w odcieniu Barbie będzie dodawał żywiołowości do twoich stylizacji i stanowił element, na którym każdy zawiesi oko. Jeśli jednak to kolor zdecydowanie dla ciebie za mocny i już wiesz, że zmęczy cię po tygodniu noszenia, możesz zdecydować się na delikatniejszy odcień, który także króluje w trendach. Jasny róż nie będzie aż tak charakterystyczny, ale równie dziewczęcy i delikatny.

 

 

Kształt płytki

 

 

W 2023 roku, mimo wszechobecnej intensywności, nie stawiamy na specyficzny kształt płytki paznokcia, ale pozostajemy przy kształtach naturalnych. Ostatnio zdecydowanym hitem jest już nawet nie migdał, który tak długo nie schodził z tapety! Teraz kierujemy się w stronę delikatnego, szerokiego owalu, który uwydatnia płytkę, ale jest możliwie najbardziej zbliżony do naturalnego kształtu płytki. Kwadraty, trumienki, czy szpice na razie idą w odstawkę, a my naturalny kształty łączymy z intensywnymi kolorami!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów