Face&Look > ATLANTIC NA GALI LOOK OF THE YEAR 2014

ATLANTIC NA GALI LOOK OF THE YEAR 2014

16 - letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy (na zdjęciu) została tegoroczną Schwarzkopf The Look Of The Year 2014. Na gali finałowej 29 sierpnia wszystkie modelki wystąpiły w czasie pokazu w kostiumach kąpielowych Atlantic, prezentując się olśniewająco.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy międzynarodowy konkurs dla modelek, trwający od 1983 r. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie. Jego celem jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu.

Laureatkę konkursu wybrali widzowie TVP2 w głosowaniu SMS w trakcie transmisji. Aleksandra będzie reprezentowała Polskę w światowej edycji konkursu The Look Of The Year w grudniu we Włoszech. Drugie miejsce zajęła Magdalena Kot z Karczewa, a trzecie Marta Furtak z Kielc.

Atlantic był jednym z patronów tego wydarzenia. Gala finałowa konkursu odbyła się 29 sierpnia i była na żywo transmitowana na antenie TVP2. Poprowadzili ją Tomasz Kammel i Maciej Musiał, gwiazdami muzycznymi gali byli Mrozu, Pectus i Grzegorz Hyży. 15 uczestniczek konkursu zaprezentowało się w sześciu pokazach kolekcji: kostiumy kąpielowe Atlantic, bielizna Alles, Bizuu, Viola Piekut, Paprocki&Brzozowski i Bohoboco. Wszystkie stylizacje dopełniło obuwie marki Wojas.

 

O ATLANTIC

Atlantic jest liderem i ekspertem na rynku bielizny damskiej i męskiej w Polsce. Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że produkty marki Atlantic od ponad 20 lat cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i na świecie. Atlantic to połączenie najnowszych trendów z nowoczesnymi technologiami i wysoką jakością, od lat potwierdzane satysfakcją klientów. W 2005 roku Atlantic został nagrodzony srebrnym godłem Laur Konsumenta, od 2012 posługujemy się tytułem Superbrands Created in Poland,  od 2014 komunikujemy  tytuł Superbrands. 

Dodaj komentarz

Komentarze

bianeczkaa

Uważam, że to kolejna firma, która produkuje bieliznę jedynie dla kobiet praktycznie bez biustu.

bozenkaxxj

Gratulacje dla Aleksandry i życzę jej powodzenia we Włoszech.

alonek

Nie mój styl i rozmiar.

requiem29

to co zachwyca mnie w ATLANTIC to to, że jeśli kupimy coś białe to pozostanie białe.. mam bluzkę praną i noszoną nagminnie, która wciąż wygląda jak nowa.

bbo

Jakość na medal!

agusia65

firma, która stawia na jakość -

wampa

ale chudzina