Face&Look > Anna Mucha wspiera SOS Wioski Dziecięce

Anna Mucha wspiera SOS Wioski Dziecięce

Anna Mucha ma cięty język i jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego światka celebrytów. Jest również kochającą mamą małej Stefanii i wspiera akcje charytatywne.

Kiedyś z Kubą Wojewódzkim tworzyli najbarwniejszą parę polskiego showbiznesu. Kilka lat temu przeżywaliśmy metamorfozę aktorki, kiedy to schudła i zamieniła się w prawdziwą piękność. Teraz jej partnerem jest przystojny Marcel Sora, tata małej Stefanii. Aktorka znowu gra w serialu M jak Miłość, a w tabloidach można czytać opowieści o tym, jakiej podwyżki zażądała od producentów.

Aktorka zaprojektowała pod koniec zeszłego roku kolekcję bransoletek dla marki Missiu. 20% dochodu z ich sprzedaży trafi do dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. Każda bransoletka kosztuje 24,90 zł.

Jak Wam się podoba ta kolekcja?

więcej na www.missiu.pl

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

zurii

Ta pomarańczowa jest śliczna!

caroline000

jak dla mnie to niebieska jest idealna uwielbiam bransoletki i ten kolor:)

francesca

Widać, że macierzyństwo zmienia pozytywnie Smile

madziara85

Drażniła mnie będąc w związku z wojewodzkim wtedy była bardziej kontrowersyjna nowa miłośc dziecko szczuplejsza figura nowe pomysły kontrakty przyspożyły jej rzesze fanów kocyki ktore reklamuje kupują kobiety swoim pociecha na innych kontynentach moje kolezanki z kanady sa zachwycone po ani metamorfozie i zmianach w zyciu sledze jej kariere juz tak nie drazni bardziej uczy i stała się przyziemniejsza akcja z bransoletkami swietny pomysl napewno trafi w moje rece Wink

Masza

Kolekcja prosta i zabawna.

gamzurek5

Akcja świetna ale same bransoletki mnie nie przekonują

KAHA

Mnie cały czas drażni jej osoba.

Testy Mamy

Drażni mnie ta Pani, ale fajnie że pomaga dzieciaczkom.

Masza

Gdzieś czytałam,że strasznie ją skrytykowali za ubiór podczas tej akcji.Niby pozuje z dziećmi i zachęca do kupowania bransoletek a na pierwszym planie mamy wyeksponowany biust Muchy.

KAHA

Mucha już zawsze będzie kojarzyć mi się z pulpetem. Teraz gdy wzięła się za siebie przesadza w drugą stronę. Wszystko na wierzchu, nogi, piersi i jaka ona nie jest wspaniała ..Eh

Masza

Zauważ,że uważa się za piękność oraz osobę,którą warto i wręcz należy naśladować.

KAHA

Może ten typ tak ma.. Ja naśladować na pewno jej nie będę.:)

wioleta2211

akcja fajna ale te bransoletki nie przemawiaja do mnie

basiamiecz715

Nie przepadam za Ania Mucha ,ale od kad jest mamą ,zmieniła sie troche. Pomysł wspierania Wiosek Dziecięcych jest super, udzielanie sie charytatywnie działa na jej plus.

Dorota Niewiadomska

Cudownie Smile 

Malinka23

nie przepadam za tą Panią Crazy