Face&Look > F&L Cafe > Porady > Alergia na słońce

Alergia na słońce

moisha83

Moje drogie wracam od dermatologa, ponieważ na dekolcie zrobił mi się rumień który zniknął po lekach antyhistaminiowych natomiast wysypka pozostała lekarka oznajmiła że mam unikać słońca i przepisała spray który stosuje od tygodnia a niestety poprawy brak. Macie jakieś sprawdzone sposoby na wygładzenie dekoltu?

JULA7

Też tak miałam po pierwszej ekspozycji n słońce w ubiegłym roku. Mi pomogło zasłanianie się ubraniami i kosmetyki dziecięce. Po wygojeniu znowu nosiłam dekoldy a problem juz nie powrócił. Zapobiegawczo zaczełam stosowac wysokie filtry.

moisha83

dziękuję za sugestię, może faktycznie te pierwsze zetknięcie było takim szokiem. Pozdrawiam i mam nadzieję że filtry pomogą;)

Cameleonka

Tegoroczne słońce i dla mnie nie było łaskawe ponieważ po raz pierwszy doznałam poparzenia skóry nóg i to przy zastosowaniu ochrony. Czerwone plamy na szczęście zniknęły ale skóra łuszczyła mi się ponad dwa tygodnie. Zastanawiam się czy nie zawiniły kosmetyki p/słoneczne...

Kotik

Potwierdzam, niestety trzeba ograniczyć słoneczko, stosować bardzo delikatne kosmetyki i wysoki filtr - 50. Niestety problem lubi powracać w kolejnych latach, a przy braku ochrony przeciwsłonecznej może pozostawić trwałe ślady Cray 2


Ostatnio edytowany 17.07.2019 - 14:09

Administrator forum: biuro@faceandlook.pl Zapoznaj się z zasadami na forum - Netykieta F&L Cafe