Face&Look > Aleksandra Szwed: lubię siebie, dobrze mi ze sobą

Aleksandra Szwed: lubię siebie, dobrze mi ze sobą

Aleksandra Szwed twierdzi, że pewność siebie i przekonanie o swojej urodzie pomagają w akceptacji własnego wyglądu. Kobiety, które wierzą w siebie, są postrzegane jako bardziej atrakcyjne, niż te, które cierpią z powodu kompleksów. Jednocześnie gwiazda przyznaje, że śmieszą ją rankingi urody.

Media chętnie rozpisują się o egzotycznej urodzie Aleksandry Szwed. Aktorka często znajduje się w czołówce rankingów urody. Zdaniem polskich internautów może pochwalić się jednym z najseksowniejszych biustów oraz najzgrabniejszą parą nóg. Gwiazda wygrała także ranking na najpiękniejszą pupę polskiego show-biznesu. Jednak aktorka podchodzi do takich wyróżnień z dystansem.

 – Nie do końca jestem przekonana do takich rankingów. One są troszeczkę bez sensu. Jak wiadomo show-biznes to jest bardzo ograniczona liczba ludzi i ograniczony wybór. Podejrzewam, że wiele kobiet w kraju ma te części ciała ładniejsze ode mnie – mówi Aleksandra Szwed w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Jednak piękno zewnętrzne nie jest zdaniem gwiazdy najważniejsze. Aby kobieta była postrzegana jako atrakcyjna, najpierw sama musi za taką się uważać. Piękna kobieta jest mądra i pewna siebie, nawet jeśli ma jakieś kompleksy.

– Piękno kobiet wynika z tego, że one są przekonane o swojej wartości, o tym, że są nie tylko ładnymi buziami, ale że są mądre i to tak naprawdę buduje wizerunek pięknej kobiety – stwierdza Aleksandra Szwed.

Aktorka uważa, że najważniejsza jest pewność siebie. Sama, choć są rzeczy, które zmieniłaby w swojej urodzie, nie przejmuje się kompleksami i akceptuje siebie taką, jaka jest.

 – Jeżeli my same nie wierzymy we własne piękno, to świat też nie będzie nam wierzył. Lubię siebie, dobrze mi ze sobą – mówi gwiazda.

Zdaniem aktorki kobiety zbyt często patrzą na siebie przez pryzmat innych pań, porównując się do nich. To może negatywnie wpływać na ich samopoczucie i powodować, że nie doceniają własnych zalet.

Aleksandra Szwed to aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka znana przede wszystkim z serialu „Rodzina zastępcza”. Występowała w programie „Jak oni śpiewają”, prowadziła reality show „Ekipa na swoim”. Obecnie można ją podziwiać w sztuce „Dwie połówki pomarańczy” w Teatrze Capitol oraz spektaklu muzycznym „Siostrunie”. Szwed dwukrotnie rozebrała się dla magazynu „Playboy”.

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria Lifestyle

Dodaj komentarz

Komentarze

francesca

Jakbym byla taka ladna, tez bym sie lubila Wink

bozenkaxxj

Bardzo ją lubię,piękna, zgrabna i fajna dziewczyna.

bbo

Fakt, pięknym kobietom łatwiej jest uwierzyć w siebie.

dark_forest

Ja myślę, że ładnym nieraz brakuje wiary w siebie i samoakceptacji znacznie bardziej, niż się ludziom wydaje...!

MintElegance

bardzo lubię ta dziewczynę, wydaję się być fajna Smile

Masza

Masz całkowitą rację dark_forest.

Marcela91

Dobrze dziewczyna mówi