Agnieszka Kaczorowska w najmodniejszych glazed donut nails!

Glazed donut nails, czyli zdecydowany hit na Tik Toku i w 2023 roku! Na Instagramie taką stylizacją paznokci pochwaliła się Agnieszka Kaczorowska. Czym charakteryzują się glazed donut nails?

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie opublikowała filmik, na którym pokazuje metamorfozę paznokci z ciemnej czerwieni na glazed donut nails. Jednak jak właściwie wygląda i czym charakteryzuje się najmodniejsza stylizacja paznokci w tym sezonie? Czy sprawdzi się także u ciebie, a może tym razem nie zdecydujesz się na jedną z najmodniejszych stylizacji paznokci w ostatnim czasie?

 

 

Glazed donut nails

 

 

Już wiemy, że w 2023 roku na paznokciach króluje błysk. Glazed donut nails nie zaprzeczają temu trendowi - wręcz przeciwnie. Nazwa glazed donut nails pochodzi od lukru, który znajduje się na początku. Paznokcie glazed donut mają więc być lśniące niczym lukier na pączku. To nowe wydanie mlecznego lakieru, jego opalizujący blask jest odrobinę przytłumiony, przypomina błysk charakterystyczny dla perłowego lakieru.

 

 

Jak uzyskać glazed donut nails?

 

 

Glazed donut nails uzyskujemy poprzez naniesienie na płytkę paznokcia odpowiedniego pyłku. Początkowo jednak malujemy płytkę na wybrany przez siebie kolor. Jeśli chcemy uzyskać konkretnie efekt glazed donut, kolor na który stawiamy powinien należeć do grupy kolorów mlecznych. Następnie utwardzamy lakier i dopiero po utwardzeniu wmasowujemy w płytkę odpowiedni pyłek. Pyłek ma kolor neutralny, jednak doskonale sprawdza się właśnie na jasnych kolorach lakierów. Po wmasowaniu pyłku całość utwardzamy w lampie, a na koniec nakładamy warstwę utrwalającą bezbarwnego lakieru.

 

 

Delikatny błysk

 

 

Glazed donut nails dają efekt bardzo elegancki. Mają mnóstwo błysku, jednak jest to błysk przytłumiony i wyrafinowany. Taka stylizacja jest dobra do użytku codziennego i właśnie w takiej odsłonie ukazała nam się w niej Agnieszka Kaczorowska. Jeśli tak jak gwiazda stawiasz na delikatne stylizacje i ważna jest dla ciebie krótka płytka paznokcia, glazed donut nails sprawdzą się u ciebie doskonale. Jeśli jednak na co dzień wolisz postawić na bardziej stonowane opcje, możesz zdecydować się na glazed donut nails z powodu jakiejś większej okazji. Ich szykowność będzie tam doskonale pasować!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów