5 pomysłów prezentów na Walentynki!

Zbliżają się walentynki, a wraz z nimi pojawia się pytanie, co podarować z tej okazji ukochanej osobie? Przedstawiamy inspiracje, czym możesz uszczęśliwić kogoś, na kim ci zależy w tym wyjątkowym dniu!

1. Hand Made

 

 

Rzeczy wykonane własnoręcznie to zawsze doskonały pomysł, jeśli nie chcesz dawać komuś czegoś zbyt zobowiązującego, a jednocześnie chcesz pokazać, że pamiętasz o ważnej dla siebie osobie podczas święta miłości.

 

Jeśli masz więcej czasu możesz spróbować wykonać własnoręcznie coś, co naprawdę ucieszy twoja drugą połówkę - ozdobiona ramka albo album ze wspólnymi zdjęciami to coś, co naprawdę ucieszy kogoś, na kim ci zależy. Pozostawi mu pamiątkę na zawsze. Jeśli jednak nie przepadasz za pracami plastycznymi, możesz po prostu upiec ciasteczka i ozdobić je lukrem, albo nawet upiec ulubione ciasto ukochanej osoby. W końcu liczą się gesty! A słodki upominek ucieszy każdego - gwarantujemy!

 

 

2. Bliźniacze kubki

 

 

Kubki z romantycznymi napisami, oznaczone, że jednej z nich należy do chłopaka, a drugi do dziewczyny, to hit ostatnich kilku lat, dalej nie schodzący z tapety. Spersonalizowane kubki to coś niedrogiego, a jednocześnie naprawdę uroczego. Decydując się na taki prezent sprawisz radość także sobie - w końcu kubki są dwa.

 

Jeśli wolisz coś jeszcze bardziej personalnego, możesz postawić na kubek zamawiany przez internet, na którym umieszcza się wybrane przez siebie słowa, wzory, czy nawet zdjęcia. Możesz postawić na hasło, które rozumie tylko wasza dwójka czy ulubiony cytat swojego partnera. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!

 

 

3. Pluszaki i czekoladki

 

 

Pluszak i czekoladki to utarty prezent walentynkowy, który tak często obserwujemy w ukochanych komediach romantycznych. Taki prezent może wydawać nam się typowy i faktycznie bazuje na utartym schemacie, czy to jednak coś złego? Czasami marzy nam się właśnie klasyczna scena z komedii romantycznej i tylko czekamy, aż nasz partner stanie na progu z pluszowym misiem i pudełkiem najbardziej kalorycznych czekoladek w pudełku w kształcie serca.

 

Mimo że wręczanie pluszaków i czekoladek przylgnęło do mężczyzn, nie odbieramy tego przywileju kobietom! Czekoladki to prezent, który jeśli trafimy w gusta smakowe, ucieszy praktycznie każdego, a słodki pluszak zmiękczy nawet największego twardziela. Możesz postawić na przykład na pluszaka z któregoś z lubianych przez twojego faceta filmów. Poszukiwania będą dłuższe, ale zadowolenie na twarzy miłośnika kinematografii gwarantowane!

 

 

4. Kwiaty

 

 

Kwiaty to kolejny z klasyków, którego nie może zabraknąć w Walentynki. Każda kobieta skrycie marzy o wielkim bukiecie czerwonych róż albo po prostu swojego ulubionego gatunku kwiatów. Jeśli wiesz, że twoja partnerka nie przepada za kwiatami ciętymi, na pewno wiele radości sprawi jej podarowanie kwiatu doniczkowego. Możesz dobrać do tego tematyczną, romantyczną doniczkę lub wbić w ziemię szablony z sercami. Sam doskonale znasz gust swojej partnerki, ale nie zapomnij o tym, by w jakikolwiek sposób podkreślić romantyczny charakter prezentu.

 

 

5. Wyjście zamiast prezentu?

 

 

Jeśli ty i twój partner po prostu nie przepadacie za podarowywaniem sobie prezentów i kosztuje was to więcej wysiłku i stresu niż przyjemności, nie musicie kupować sobie upominków. Każdy jednak w walentynki chciałby poczuć się doceniony przez swoją drugą połówkę. Jeśli nie jesteś chętny na podarunki, możesz zarezerwować stolik w luksusowej restauracji, wykupić bon na wspólny wypad do spa albo nawet zrealizować szalone marzenie swojego partnera, jak skok na paralotni albo banji.

 

Najlepiej wypadną rozrywki, w których moglibyście uczestniczyć we dwoje, ale jeśli nie masz pomysłu na nic takiego i chciałabyś podarować swojemu partnerowi chwilę tylko dla niego, nie ma w tym nic złego. Pamiętaj jednak, żeby w przypadku wykupywania atrakcji tylko dla niego nie przesadzić z ceną. W ciągu roku jest wiele okazji do obdarowywania, zbyt wysoki wydatek na prezent walentynkowy może skrępować twojego partnera i spowodować niezręczną sytuację. W końcu w święto zakochanych liczy się gest!

Autor: 
Redakcja

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

produkty partnerów